Mobil Haberleri

Black Shark 3S’in özellikleri ortaya çıkmaya başladı

TeknoBH Google Haberler

Önümüzde ki günlerde lansmanı gerçekleşecek olan Black Shark 3S’in özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Yeni akıllı telefon hakkında ki bütün özellikler

black-sharks-3s-ozellikleri-sizdirildi

Önümüzde ki günlerde lansmanı gerçekleşecek olan yeni oyun canavarı akıllı telefonun detayları ortaya çıkmaya başladı.

Black Shark 3S’in özellikleri ortaya çıkmaya başladı

Yeni akıllı telefonda  USB 3.0 üzerinden ekran paylaşımı mevcut olup bağlantıyı JOYUI 12’yi çalıştıracak.  Telefonu bir bilgisayara bağlamak istediğinizde Black Shark uygulamasını çalıştırmanız gerekecek ve bu uygulama üzerinden bilgisayara ekran yansıttığınız zaman 60 FPS’de yansıttığını görebilirsiniz. Dipnot olarak bu özellik ile şunu eklemek isteriz ki, telefonun kendi AMOLED ekranında 120 Hz’e kadar yenileme hızına sahip.

Uygulama üzerinden kalvye ve mouse girişini alır ve telefona iletmesini sağlar ve bu kontrolleri özelleştirebilirsiniz. Örnek olarak Sparrows News adlı YouTube kanalında bir video paylaşımı yapıldı.

Kullanıcı sadece telefon ekranı kullanmayı tercih ediyorsa, dokunmatik ekranı desteklemek için hareket kontrollerini destekler. Jiroskop, telefonun hareketlerini izleyecek ve telefonun belirli bir yöne kaydırarak altı hareketten birini gerçekleştirebileceksiniz.
Daha fazla bir kontrol istiyorsanız, omuz tuşlarını aktif eden bir klips var. Bu detaylar sadece Black Shark 3S ile değil, diğer akıllı telefonlar ile de uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Özelliklerden bir diğeri ise JOYUI 12 özelliği ise ” Oyun Barajı “. Bu özellik sms,wechat,QQ ve oyun ekranına yerleştirilen diğerlerinden gelen bildirimleri gösterir. Yazılım’ın bir güzel özelliği ise sesli komutları kabul ediyor. Bu özellik sayesinde ekran görüntüsü alabilir, ekran görüntüsünü alabilir veya aramalarınızı cevaplayabilir.

JOYUI 12’nin Black Shark’a özel Fragmanı :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu