Mobil Haberleri

Black Shark 4 Google Play Console’da Görüntülendi

TeknoBH Google Haberler

Black Shark 4 modeli kısa bir süre içerisinde piyasaya sürülecek. Oyun canavarı olarak adlandırılan yeni model Google Play Console’da kendisini gösterdi. İşte Detaylar

Oyun Canavarı Black Shark 4 Console'da Görüntülendi

Akıllı telefonlarda ki oyun popülerliği her geçen gün artmaya devam ediyor. Her geçen gün popülerlik arttıkça da akıllı telefon üreticileri yeni oyun odaklı telefonlar üretmek için kolları sıvadı. Özellikle de son zamanlarda mobil e-spor sektörünün de gelişmesi sonucunda, oyuncu telefonlarına olan ilgi bir hayli arttı. 

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’de Black Shark alt markası ile oyuncu telefonları üretmeye devam ediyor. Serinin son modeli olan Black Shark 4‘e ilişkin yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. FullHD+ ekran, 12 GB RAM ve performans odaklı birçok özellik ile karşımıza çıkan yeni oyun canavarı telefonun özellikleri

Black Shark 4 oyun canavarı kullanıcılarına neler sunacak?

Geçtiğimiz haftalarda, Google Play Console üzerinde yeni bir model görüntülendi. Bu model ” Kaiser ” kod adı altında Black Shark serisine ait olduğu tahmin ediliyordu. Nihayet yeni seride tanıtılacak olan iki model ile alakalı yeni bilgiler de ortaya çıktı. Cihazın tasarımı olarak net bir paylaşım daha yapılmamış olsa da, teknik özellik olarak yeni seri hakkında yeni özellikler karşımıza çıkıyor.

Oyun Canavarı Black Shark 4 Console'da Görüntülendi

KSR-A0 model numarasına sahip yeni Black Shark modeli, FullHD+ ekrana ve 8 GB RAM‘e sahip olacak. Bu modelin Black Shark 4 olduğu tahmin ediliyor. Söz konusu cihaz hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Yine Google Play Console üzerinde ortaya çıkan PRS-A0 model numarasına sahip bir model görüntülendi. Söz konusu modelin özellikleri ise Android 11 işletim sistemi, 12 GB RAM ve FullHD+ ekran olduğu görülüyor. Ayrıca söz konusu ortaya çıkan cihazın, serinin en üst modeli Black Shark 4 Pro olacağı tahmin ediliyor.

Söz konusu model Google Play Console’da Snapdragon 835 ile görüntülendi. Ancak bu bilginin yanlış olduğunu düşünüyoruz. Çünkü Xiaomi son modellerinin hepsinde Qualcomm’un yeni geliştirdiği Snapdragon 888 yonga setinin kullanılması bekleniyor.

Bahsi geçen cihazın detayları şimdilik bu kadar. Daha fazla bilgiler ortaya çıktıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Ayrıca oyun canavarı Black Shark 4 hakkında ne düşünüyorsunuz? Beklenen ilgiyi görebilecek mi? Beklenen performansı sunacak mı? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu