Mobil Haberleri

Black Shark 4 Oyun Canavarı Console’da Görüntülendi

TeknoBH Google Haberler

Black Shark 4 oyun canavarı Xiaomi tarafından kısa bir süre içerisinde tanıtılması bekleniyor. Yeni cihaz kendini Google Play Console’da gösterdi. İşte Detaylar

Black Shark 4 Oyun Canavarı Console'da Görüntülendi

Xiaomi sektöre sunduğu modellerle tüm tüketicilere hitap etmeye devam ediyor. Son zamanlarda oyuncu telefonlara olan ilginin artmasını fark eden şirket, yeni oyun telefonu üretimine başladı. Alt markası Black Shark adı ile ürettiği modeller, kullanıcılar tarafında epey merak edilmiş durumda. Serinin yakın bir zaman içerisinde tanıtılması beklenen Black Shark 4, Google Play Console‘da görüntülendi. Bu yıla damgasını vuracağı tahmin edilen oyun canavarının bazı detayları belli oldu.

Black Shark 4 oyun canavarı kullanıcılarına neler sunacak

Google Play Console‘da görüntülenen bilgilerde, cihazın Kaiser kod adına sahip olduğu görünüyor. Bu kodu araştırdığınız zaman anlamının Almanca’da İmparator anlamına geldiğini görüyoruz. Tabi cihazın kod adının yanı sıra temel özelliklerinin de ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

Black Shark 4 Oyun Canavarı Console'da Görüntülendi

Xiaomi Black Shark 4 hakkında ortaya çıkan bilgilere göre 8 GB RAM‘e sahip olacak ve Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkacak. Ancak cihaz yalnızca 8 GB RAM’e mi sahip olacak, şuan için net bilinmiyor. Ortaya çıkan bir diğer bilgilere göre, yeni model 20:9 oranında Full HD+ çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Cihaz gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 835 yonga setinden alacağı görünüyor.

Çin’in en popüler sosyal medya platformu Weibo’da Black Shark CEO’sunun paylaştığı bilgilere göre Black Shark 4 modeli 4.500 mAh bataryaya sahip olacak. Bu bataryanın oyuncu telefonlarına göre düşük olduğunu düşünebilirsiniz ancak bu bataryaya 120W ultra hızlı şarj desteğinin de olacağını hemen belirtelim. Bu ultra hızlı şarj desteği sayesinde telefonunuzu yaklaşık 15 dakika içerisinde tamamen doldurabileceksiniz.

Akıllı telefon sektöründe 120W ultra hızlı şarj desteğine sahip olan bir diğer model ise Xiaomi 10 Supreme Commemorative Edition modelinin olduğunu hatırlarsanız. Bu cihaz 23 dakika içerisinde yüzde 0’dan yüzde 100’e şarj ettiği açıklanmıştı. Black Shark 4 modeli ise 15 dakika içerisinde şarj olacağı söyleniyor. Bu cihaz hangi teknolojinin kullanıldığı merak ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu