Sinema ve Dizi Haberleri

BluTV Tüm İçeriklerini Hafta Sonu Ücretsiz Yayınlayacak

BluTV tarafından yapılan açıklamalara göre sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlere kapanacağımız bu hafta sonu, tüm BluTV içerikleri ücretsiz olarak izlenebilecek.

TeknoBH Google Haberler

Çevrimiçi dizi ve film platformu olan BluTV, tüm içeriklerini hafta sonu ücretsiz olarak yayınlayacak. İşte Detaylar

blutv-tum-iceriklerini-hafta-sonu-ucretsiz-yayinlayacak

Bildiğimiz üzere Türkiye, önümüzde ki hafta sonundan itibaren yeni Koronavirüs tedbirlerini yürürlüğe koyacak ve cuma akşamı saat 21:00’den pazartesi sabahı 05:00’e kadar sokağa çıkma yasağı uygulanacak. JustWatch’un 2020 3.çeyrek verilerine göre Türkiye’nin en popüler çevrimiçi yayın servisi olan BluTV, sokağa çıkma yasağını hala abone olmamış dizi ve film severler ile bir tanışma fırsatı olarak kullanmayı hedefliyor.

BluTV Tüm İçeriklerini Hafta Sonu Ücretsiz Yayınlayacak

BluTV tarafından yapılan açıklamalara göre 4 Aralık Cuma akşamı 21:00 ile 6 Aralık Pazar akşamı 23:59 saatleri arasında BluTV’deki tüm içerikler, herkesin ücretsiz bir şekilde erişmesine izin verilecek.

blutv-tum-iceriklerini-hafta-sonu-ucretsiz-yayinlayacak-1

BluTV içerikleri ücretsiz nasıl izlenir?

Hafta sonu geçerli olacak ücretsiz erişim kampanyasından faydalanmak isteyenler için, BluTV’nin resmi internet sitesine e-posta adresleri ile kayıt olmaları gerekiyor. Kayıt olduktan sonra e-posta adreslerine bir kod gelecek. Bu kod ile hafta sonu boyunca BluTV’deki tüm içerikleri ücretsiz bir şekilde izleyebilecekler.

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu