Sinema ve Dizi Haberleri

BluTV Ücretsiz İzleme İmkanı Geliyor! Peki Nasıl?

TeknoBH Google Haberler

BluTV ücretsiz izleme imkanımız varmı? BluTV’yi nasıl ücretsiz izleyebiliriz? BluTV Türk halkının yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Belirli tarihler arasında BluTV ücretsiz izlenebilecek. İşte Detaylar

BluTV Ücretsiz İzleme İmkanı Geliyor! Peki Nasıl?

Kısa bir süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgını için Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanma olacağını açıklamıştı. Uzaktan eğitime de geçiş yapılan bu süreçte, esnek çalışma saatleri ve evden çalışma gibi pandemi ile tanıdığımız terimler tekrardan gündeme geldi. Bu süreçte Netflix’in Türkiye’deki ezeli rakibi BluTV, kullanıcılarını mutlu etmek için yeni bir kampanya ile ortaya çıktı.

BluTV ücretsiz izleme nasıl olacak?

BluTV resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama da “Artan vaka sayılarıyla birlikte sağlığımız için gelen yeni kısıtlamalarda keyfinizi yerine getirebilmek için 16-17-18 Nisan’da kapımız herkese açık. Arkanıza yaslanın ve 10.000 saatten fazla içeriğin tadını ücretsiz çıkartın. Keyifli seyirler.” açıklaması ile platformun ücretsiz olacağını açıkladı.

BluTV ücretsiz izlemek için blutvizliyorum şifresi ile platforma giriş yapmanız gerekiyor. Bu şifre ile giriş yaptıktan sonra ücretsiz bir şekilde içerikleri izleyebilirsiniz.

Ayrıca söz konusu BluTV‘de Saygı, Yarım Kalan Aşklar, Alef, Masum, Aynen Aynen, Bartu Ben, Game of Thrones, Chernobyl, Euphoria ve True Detective gibi yapımların olduğunu da belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu