Sinema ve Dizi Haberleri

BluTV’nin Yeni Yerli Dizisi BÖRÜ 2039 Duyuruldu

TeknoBH Google Haberler

BluTV’nin yeni yerli dizisi BÖRÜ 2039, çok yakında izleyiciler ile buluşacak. Dizinin ilk fragmanı herkesin ilgisini çekmeyi başardı. İşte Detaylar

BluTV'nin Yeni Yerli Dizisi BÖRÜ 2039 Duyuruldu

Son yıllarda Türkiye’de üretilen global dizi ve film sektörü kendisine yer bulmaya başladı. Özellikle Netflix Türkiye’nin ülkemizde başarılı Türk yapımlarının üretilmesini sağlaması, film ve dizi sektörümüzün de gelişmesini sağladı. Bu süreçte kurulan yerli platformlar da kendisini göstermeye başladı. Özellikle BluTV, platformuna özel içerikleri ile rakiplerinden bir kaç adım önde yer almayı başarmıştı. BluTV’den şimdi de yerli bilim kurgu dizisi BÖRÜ 2039 geliyor.

BluTV’nin yeni dizisi BÖRÜ 2039

Dağ ve BÖRÜ serilerinin arkasında ki başarılı isim Alper Çağlar’ın yeni dizisi BÖRÜ 2039, bilim kurgu türünde olacak. Felaket sonrası bir İstanbul’u konu alacağı açıklanan dizi anladığımız kadarıyla post apokaliptik bir yapı ile gelecek. Şimdilik dizi hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak ilerleyen günlerde BÖRÜ 2039 oyuncu kadrosu ve çıkış tarihi açıklanacaktır.

Ayrıca The Cure kısa filmin yönetmeni olan Ahmet Atalay’ın da BÖRÜ 2039’da yer alacağı söyleniyor. BÖRÜ 2039’un resmi Instagram hesabından yapılan açıklama da ise “BÖRÜ 2039 ve İlk Göktürk eş zamanlı sete giriyor. Herşey yolunda. Sakin ol, plana güven” ifadesi kullanılıyor.

BÖRÜ 2039 fragmanı:

Bu yıl içerisinde BluTV üzerinden yayınlanacak olan yeni bilim kurgu dizisi BÖRÜ 2039, büyük bir beğeni toplayacak gibi görünüyor. BluTV’nin yeni dizisi hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu