Otomobil Haberleri

BMW, tanıtımına az bir süre kala M3 ve M4 görsellerini paylaştı!

Dünya genelinde ve ülkemizde bir hayli fazla beğenilen ve tercih edilen BMW, tanıtımına az bir süre kala M3 ve M4 görsellerini paylaştı!

TeknoBH Google Haberler

Alman otomobil devi BMW, tanıtımına az bir süre kala M3 ve M4 görsellerini paylaştı! Şirket tarafından paylaşılan görseller BMW severleri heyecanlandıracak diyebiliriz.

bmw-tanitima-az-sure-kaldi-m3-m4-gorselleri-paylasti

Uzun zamandır otomobil hayranlarının sabırsızlıkla beklediği BMW M3 Sedan ve BMW M4 Coupe modellerini 23 Eylül tarihinde tanıtacak. Şirket tanıtıma az bir süre kala M3 ve M4 modellerinin görsellerini paylaştı!

BMW, tanıtımına az bir süre kala M3 ve M4 görsellerini paylaştı!

Alman otomobil devi BMW, kısa bir süre sonra BMW M3 Sedan ve M4 Coupe isimli 2 yeni modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde M3 Sedan‘ın ipucu görsellerini paylaşan şirket, bugün ise M4 Coupe‘in ipucu görsellerini paylaştı.

BMW M3 –  M4 

bmw-tanitima-az-sure-kaldi-m3-m4-gorselleri-paylasti-1

BMW M3 –  M4 

bmw-tanitima-az-sure-kaldi-m3-m4-gorselleri-paylasti-2

BMW M3 –  M4 

bmw-tanitima-az-sure-kaldi-m3-m4-gorselleri-paylasti-3

  Paylaşılan görüntülerde, daha önceki sızıntı fotoğraflara doğrular nitelikte, artık yeni M3, G20 kodlu 3 Serisi Sedan’daki gibi orta boyutlu bir öz ızgara yerine, yeni 4 Serisi’ndeki gibi devasa ön ızgara ile gelecek.

  Yeni nesil M3‘ün bu görsellere göre açık yeşil bir renge sahip olduğu görülüyor. Paylaşılan görsellerin birinde M3’ün arka kısmını görüyoruz. Bu bölümde 4 çıkışlı egzozlar, bagaj üstü rüzgarlığı ve yeni bir arka difüzör gibi detaylar da görmek mümkün. Şirket, yeni BMW M3‘ün sıralı 6 silindirli çift turbolu 3.0 litrelik motorlarından 480 beygir, Competition versiyonlarında, 510 beygir güç üreteceğini de belirtti.

  Şirket tarafından paylaşılan görsellerin birinde ise, M4 amblemi bulunan bir koltuğa yer verilmiş aynı zamanda bir diğer görselde ise BMW’nin yeni manuel vites tasarımına yer verildiğini görebiliriz.

  Otomobil dünyasının merakla beklediği BMW M3 Sedan ve M4 Copue modellerinin 23 Eylül günü tanıtacak ve yeni modellerini 2021 yılının ilk aylarında piyasada ki yerini alacak.

   

  Kaynak
  Teknolojioku

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu