Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

BNB ve Ethereum Fiyatı Uçmaya Devam Ediyor!

TeknoBH Google Haberler

BNB ve Ethereum fiyatı her geçen gün artmaya devam ediyor. Her iki kripto para birimleri akıl almaz seviyelere doğru çıkmaya başladı. İşte Detaylar

BNB ve Ethereum Fiyatı Uçmaya Devam Ediyor!

Ethereum ve Binance coin şu anda en sağlam kripto paralar içerisinde yer alıyor. Özellikle de son dönemlerde onların artışlarında gözle görülür bir yükseliş olduğu ortada. Peki neden bu kadar hızlı bir şekilde yükselmeye başladı.

Yalnızca birkaç ay önce 800 dolar civarında olan Ethereum, şuan 3.000 dolar seviyelerini zorluyor. Onu bu noktalara getiren ve sınırları zorlayan hiç şüphesiz ki büyük yatırımcılar oldu. Bitcoin kısa bir süre içerisinde 60 bin dolara gelse bile yine de Ethereum kadar performans gösteremedi. Bu kripto para biriminin ödeme sistemleri konusunda ciddi avantajlar sunması onu ön plana çıkardı.

BNB ve Ethereum fiyatı yükselmeye devam edecek mi?

BNB ise bir çoğunuzun bildiği gibi Binance şirketinin kendi kripto para birimi. Dünyanın en büyük borsası tarafından destekleniyor olması da onu akıl almaz seviyelere getiriyor. Hatırlarsanız birkaç ay önce 180 dolar civarında olan BNB şimdi ise 600 dolar sınırını aştı. Yani söz konusu para birimi için yeni bir rekor gelmesi an meselesidir.

Binance TL Yatırma ve Çekme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bu her iki kripto para biriminin hedefleri oldukça yüksek. Ethereum fiyatı şuan için 5.000 dolar civarını görmeye çalışıyor. BNB ise 1.000 dolar hedefini gerçekleştirmek için ciddi bir atılımlar sarf ediyor. Muhtemelen her iki para biriminin de hedeflerine ulaşması yaklaşık olarak 2 ayı bulacaktır. Ethererum ve BNB için yapılan analizler haf açıdan olumlu bir şekilde ilerliyor ancak sizler kendi araştırmalarınıza göre yatırımlar yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Not: Yazımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu