Güncel Haberler

Böyle bir korku filmi yok! Candyman Filmin Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Korku sinemasının son yıllardaki en başarılı üreticilerinden biri olan Jordan Peele, böyle bir korku filmi yok dedirtecek olan yeni filmi Candyman’ın fragmanı yayınlandı.

candyman-filmin-fragmani-yayinlandi

2017 yapımı Get Out filmi ile en iyi Orjinal Senaryo OScar’ını kazanan Jordan Peele’nin kaleme aldığı CandyMan‘den filmin fragmanı yayınlandı.Başrolünde Aquaman’dan tanıdığımız Yahya Abdul-Mateen II’yi izleyeceğimiz yapım, kült korku efsanesine yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Korku sinemasının son yıllarda ki en başarılı üreticilerinden biri olan Jordan Peele, böyle bir korku filmi yok dedirtecek olan yeni filmi Candyman ile bir kez daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda, Little Woods ile büyük beğeni toplayan Nia DaCosta‘nın oturduğu film, 90’larda beyaz perdede kendine yer bulan kan dondurucu ikonik şehir efsanesinin çağdaş yeniden yapımı olarak tanımlanıyor.

İlk Resmi fragmanını geçtiğimiz Şubat ayında izleme şansı bulduğumuz Candyman‘den yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. 30 saniyelik  videoda, bütün bir şehri saran ve nesilden nesile aktarılan Candyman efsanesinin doğuşu hakkında bazı bilgiler veriyor.

Böyle bir korku filmi yok! Candyman Filmin Fragmanı Yayınlandı

candyman-filmin-fragmani-yayinlandi-1

Candyman, Chicago2daki bir şehir efsanesini araştıran genç bir adamı takip ediyor.Ayna karşısında ki adını beş kez söyleyen kişiye göründüğü rivayet edilen bir zamanla eski bir batıl inanç haline gelen Candyman’ı araştırmaya karar veren kahramanımız, çevresinde ki insanalrın uyarılarına rağmen söylenenleri umursamayarak efsanenin peşine düşer ancak çıktığı bu yolculuk hiç de umduğu gibi geçmez ve kendi akıl sağlığını bozan, insanların teker teker öldüğü yeni bir şiddet dalgasını açığa çıkmasına neden olur.

Yılın en fazla beklenen filmlerin arasında yer alan Candyman, koronavirüs salgını nedeniyle herhangi bir erteleme olmaz ise 25 Eylül2de gösterime girecek.

 

Candyman Fragman 1 :

 

Candyman Fragman 2:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu