Oyun Haberleri

Bu fırsat kaçmaz! HITMAN ücretsiz oluyor

TeknoBH Google Haberler

Bu fırsat kaçmaz! Popüler oyunlardan biri olan HITMAN önümüzde ki haftadan itibaren Epic Games’de ücretsiz oluyor. İşte Detaylar

hitman-ucretsiz-oluyor

Epic Games’in her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar ile oyun severlerin gönlünde taht kurmayı çoktan başarmıştı. Epic Games bu başarısını daha da arttırmak için önümüzde ki hafta efsane oyun HITMAN’ı ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak. Konu ile ilgili resmi açıklama yapan Epic Games, oyunun hangi sürümünün ücretsiz olarak sunacağı konusunda henüz detay vermedi.

Bu fırsat kaçmaz! HITMAN ücretsiz oluyor

İlk olarak 2000 yılında oyuncular ile buluşan HITMAN, oyunda bir suikastçiyi canlandırıyorsunuz. Birden fazla sürümü bulunan oyunun önümüzde ki hafta HITMAN 3 versiyonu da oyun severler ile buluşacak. Ücretsiz olarak verilecek olan sürümün bu yeni oyuna olan ilgili arttırmak için bir adım olduğu düşünülüyor.

hitman-ucretsiz-oluyor-1

Oyunun ilk sürümü Hitman: Codename 47 adıyla 2000 yılının Eylül ayında oyun severler ile buluşmuştu. Daha sonrasında Hitman serisinin çıkış tarihleri şu şekilde olmuştu;

  • Hitman: Silent Assassin ( Mayıs 2002 )
  • Hitman: Contracts ( Nisan 2004 )
  • Hitman: Blood Money ( Eylül 2005 )
  • Hitman: Absolution ( Kasım 2012 )
  • Hitman: ( Mart 2016 )

Diğer yandna Epic Games önümüzde ki hafta Shodowrun Complete oyunun da ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacağını açıkladı. Bahsi geçen iki oyunda Steam üzerinden Kütüphanenize ekleyerek ömür boyu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Tabi oyunu ücretsiz olarak oynayabilmeniz için belirlenen süre içerisinde Kütüphaneye eklemeniz gerekiyor eğer ki geç kalırsanız bu fırsatı da kaçırmış olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu