Xiaomi HaberleriDonanım Haberleri

Bu fiyata böyle kablosuz kulaklık bulamazsın!

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklık modeli, bu fiyata böyle kablosuz kulaklık olur mu dedirtti. Oldukça uygun fiyat olan kablosuz kulaklık modeli satışa çıktı.

xiaomi-yeni-kulaklik-cikartiyor

Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürdüğü kablosuz kulaklık modelleri ile bir hayli fazla beğeni toplayan Xiaomi, şimdi de yeni kablosuz kulaklık modelini önce ki günlerde tanıttı. Gündelik hayatında aktif olarak kablosuz kulaklık kullanan kişiler sabırsızlıkla yeni kulaklık modelinin satışa sunulmasını bekliyor. Özellikle bütçe dostu kablosuz kulaklık modeli arayan kişiler için tasarlanmış olan Redmi AirDosts S herkesin beğeneceği bir model.

Bu fiyata böyle kablosuz kulaklık bulamazsın!

Bahsi geçen kablosuz kulaklık modelinin fiyatı ise 189 TL olarak belirlenmiş. Yeni kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Redmi airDots S,en aktif olarak kullandığınız günde bile minimum 4 saate kadar pil ömrü sunuyor. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan kablosuz kulaklık modeli özelliklerine ek olarak da ” çok düşük gecikme modu ” eklendi. Yeni eklenen bu özellik ise kullanıcı  oyun izlerken sesin kulaklığa minimum gecikme ile ulaşmasını sağlıyor.

xiaomi-yeni-kulaklik-cikartiyor-1

Xiaomi, yeni tasarladığı kablosuz kulaklık modeli “ Redmi Airdots S ” ile kulanıcılar telefon görüşmelerini daha da kolay hale getiriyor. Kablosuz kulaklığın en beğenilen özelliklerinden biri olan Aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde sesiniz karşı tarafa daha net bir şekilde iletiyor. Kulaklığın şık tasarımı ile kulakta çok hoş göründüğünü söyleyebiliriz. Uygun fiyatı ve özellikleri bu modelin oldukça fazla ilgi görmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu