Oyun Haberleri

Bu Hafta Çıkacak Oyunların Listesi (8-14 Mart)

TeknoBH Google Haberler

Bu hafta çıkacak oyunlar listesinde çok seveceğiniz oyunlar yer alıyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yeni çıkan oyunları inceleyelim.

Bu Hafta Çıkacak Oyunların Listesi (8-14 Mart)

Bu hafta çıkacak oyunlar listesinde neler var?

  1. Apex Legends (Switch) 9 Mart
  2. Cyanide & Happiness – Freakpocalypse: Part 1 (PC ve Switch) 11 Mart
  3. Monster Truck Championship (PS5, XSX) 11 Mart
  4. Crash Bandicoot 4 (PS5, XSX, Switch) 12 Mart
  5. Drive Buy (PC ve Switch) 12 Mart

1. Apex Legends (Switch) ) 9 Mart

Bu hafta yeni çıkan oyunlar arasında Apex Legends‘in Switch sürümü yer alıyor. Electronic Arts yapımı Battle royal oyunu Apex: Legends bu hafta Nintendo Switch oyuncularıyla buluşuyor. Bu doğrultuda heyecanlı ölüm kalım savaşı seyyar konsollarda tekrardan yerini alıyor. Üstelik oyunun Switch sürümünün de bilgisayar ve konsol da yer alan tüm özellikleri yer alacak.

2. Cyanide & Happiness – Freakpocalypse: Part 1 (PC ve Switch) 11 Mart

Skeleton Crew Studios ve Explosm Games‘in geliştirmiş olduğu oyun kara mizah, dram ve tuhaflıklarla dolu bir trajedi. Söz konusu oyunun ilk duyurusu 2017 yılında gelmişti. Kickstarter’da fonlanan oyun bu hafta piyasaya sürülecek.

3. Monster Truck Championship (PS5, XSX) 11 Mart

Yarış oyunları birçok oyunculara göre olmazsa olmaz diyebiliriz. Yarış oyunlarının bu kadar popüler olmasına rağmen canavar kamyon gibi ilginç araçların olduğu çok az oyun var. Çok eğlenceli araçlar ile yarışacağınız bu oyun bu hafta içi yeni nesil konsollarda yerini alıyor.

4. Crash Bandicoot 4 (PS5, XSX, Switch) 12 Mart

Efsane oyun serisi olan Crash‘ın yeniden canlanmasının arkasında ki stüdyo olan Toys of Bob geliştiricileri, önceki nesilde yer alan serinin son oyununu da yeni nesle taşıdı. Konsolları takip eden bu süreçte oyunun bilgisayar sürümü de bizlerle olacak.

5. Drive Buy (PC ve Switch) 12 Mart

Bağımsız oyunlar artık oyuncular için es geçilmeyecek derece de önemli rol oynamaya başladı. Söz konusu oyunlar benzersiz sanatsal ve özgür yaratıcı çözümleriyle çok başarılı işlere imza attı. Bu hafta içerisinde bizleri Birleşik Krallık merkezli bağımsız bir ekip Glitchers, Drive Buy isimli oyunlar bizleri karşılıyor. Söz konusu oyunun içerisinde çevrimiçi olarak arkadaşlarınızda çılgın bir şekilde zamana karşı mücadele vereceksiniz.

Bu hafta çıkacak oyunlar listesi şimdilik bu kadar yeni isimler paylaşıldıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Peki, bu oyunlar arasında sizlerin severek oynadığı oyun var mı? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu