Oyun Haberleri

Bu Hafta Yeni Çıkan Oyunların Tam Listesi

TeknoBH Google Haberler

22 – 29 Mart tarihleri arasında yeni çıkan oyunların tam listesini sizlerle paylaşacağız. Bu hafta da çok farklı türde oyunlar sunulacak. İşte Detaylar

Bu Hafta Yeni Çıkan Oyunların Tam Listesi

Yeni çıkan oyunlarda bizleri neler bekliyor?

  1. Overcooked: all You Can Eat (PS4, Switch, PC) 23 Mart
  2. Paradise Lost (PS4, PC) 24 Mart
  3. Black Legend (PS5, XSX, PS4, Switch, PC) 25 Mart
  4. Yakuza 6: The Song of Life (PC) 24 Mart
  5. Balan Wonderworld (PS5, XSX,PS4, Switch, PC) 26 Mart
  6. Genesis Noir (Switch, PC) 26 Mart
  7. It Takes Two (PS5, XSX, PS4, XO,PC) 26 Mart
  8. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 (PS5) 26 Mart

1.Overcooked: All you Can Eat (PS4, Switch, PC) : 23 Mart

Bu hafta yeni çıkan oyunlar listemizde Overcooked: All You Can Eat oyunumuz var. Geçtiğimiz yıl son nesil konsollara gelen ve sevilen serinin devamı olan oyunun koleksiyonu da bu şekilde tamamlanmış oluyor. Söz konusu oyunu satın aldığınız taktirde tüm eklentilere sahip olabiliyorsunuz.

2.Paradise Lost (PS4, PC): 24 Mart

Sizlere tanıtacağımız bu oyun, II. Dünya Savaşı’ndan geçen etkileyici bir yapım diyebiliriz. Söz konusu kanlı savaşın sonuçlarının bir nükleer felakete dönüştüğü alternatif bir tarihte geçiyor. Bu oyunda Avrupa resmen cehennemi yaşıyor.

3.Black Legend (PS5, PS4, Switch, PC) : 25 Mart

Black Legend, oyunu tamamen strateji bir oyunu diyebiliriz. Oyun 17. yüzyılı temel alan bir fantezi dünyasında geçiyor. Oyun içerisinde gizemli bir sis ile kaplı bir şehirde ki paralı asker grubunu yönetiyorsunuz. Tabi bu sisin ardında saklanan birçok karanlık grup yer alıyor.

4.Yakuza 6: The Song of Life (PC): 25 Mart

PlayStation ile özdeşleşmiş Yakuza serisinde ki Microsoft krallığı devam ediyor. Serinin yedinci oyunu olarak adlandırılan oyun da Xbox ve PC sürümlerine geliyor. Yakuza 6 ilk olarak Japonya’da 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Ayrıca Game Pass üyeliğiniz var ise bu seriyi tamamen baştan oynayabiliyorsunuz.

5.Balan Wonderworld (PS5, PS4, Switch,PC) : 26 Mart

Balan Wonderworld, Square Enix, Arzest ve Balan Comapny imzası ile öne çıkan bir platform oyunudur. Söz konusu oyun içerisinde Leo Craig veya Emma Cole isminde ki iki çocuktan birisini canlandırıyorsunuz.

6. Genesis Noir (Switch, PC) :26 Mart

Macera türünde olan Genesis Noir oyunu bir hayli farklı grafik tarzına sahip diyebiliriz. Bununla birlikte oyunu ilk kez 2019 yılında E3 fuarında karşımıza çıkmıştı. Grafik tasarımıyla ilgi odağı olan bu oyun sonunda bizlerle buluşuyor. Oyun içerisinde ki karakterimizin bulunduğu evrende bir patlama yaşanıyor ve bu patlama sonrasında büyük kayıplara sahip oluyoruz. Bu patlama sonrasında karakterimize tanrısal bir güçler bahşediliyor ve bizde patlamanın peşine düşüyoruz.

7.It Takes Two (PS5, PS4, PC): 26 Mart

It Takes Two, Brothers: A Tale of Two Sons‘ın yaratıcılarının imzasını taşıyan bir EA Originals oyunudur. Yapımcılar daha önce ki oyunları gibi bu oyun içerisinde de oyuncuların iş birliği üzerine yapılmış bir çalışma diyebiliriz. Yani bu oyunu oynayabilmeniz için arkadaşınızda iyi bir iş birliği yapmanız gerekiyor. Ayrıca bu oyunu satın aldığınız taktirde bir arkadaşını ücretsiz bir şekilde davet edebiliyorsunuz.

8. Tony Hawk’s Pro Staker 1 + 2 (PS5): 26 Mart

Bu hafta içerisinde yeni çıkan oyunlar bu şekilde, bu oyunlar hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu