Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Bu Haftanın Kazandıran Kripto Paraları Hangileri Oldu?

TeknoBH Google Haberler

Bu haftanın kazandıran kripto paraları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sürekli olarak farklı bir kripto para türü ciddi bir yükseliş yaşıyor. Bu şekilde de kullanıcılar ciddi anlamda kâr elde edebiliyor. Peki, bu hafta kazandıran para birimleri hangileri?

Kripto Para Hesaplarına El Mi Koyulacak?

Bitcoin ve diğer kripto para borsalarına baktığımız zaman karşımıza çok farklı türler çıkmaya başladı. Birbirinden ilginç projeler için üretilen kripto paralar borsalarda işlemlere konuluyor. Fiyatın artmasına veya azalmasına göre kullanıcılar ciddi derece de kâr elde edebiliyor veya zarara girebiliyor. Bu hafta ise bazı kripto para birimleri çok ciddi derece de kazanç sağladı.

En çok kazandıranlar listesinin başında ZEN yer alıyor. Bu para birimi bu hafta içerisinde yüzde 12,06 yükseliş elde etti. Böylece yatırımcılarına kazandırmış oldu. AR isimli bir diğer para birimi ise bu hafta yüzde 13,19 yükseliş gösterdi.

Bu haftanın kazandıran kripto paraları çok konuşulacak

HNT olarak bilinen bir diğer kripto para birimi ise yüzde 13,24 oranında bir artış gösterdi. Kullanıcıların ise çok fazla bilmediği varlıklar içerisinde yer alıyor. XMR diğerlerinin aksine birçok kişinin bildiği varlıklar arasında. 400 dolar sınırını aşması ile birlikte haftalık değişim yüzde 21,85 oranına ulaştı.

Listenin devamında ise COMP yer alıyor. Bu kripto para birimi ise 600 dolar sınırını aştı. Haftalık değişimi yaklaşık olarak yüzde 23,72 seviyelerinde. LUNA ise yine en çok kazandıran para birimleri içerisinde yer alıyor. Haftalık değişimi yüzde 26,31 seviyelerinde olurken aynı zamanda bu hafta 18 dolar düzeylerine yaklaştı.

Bu Haftanın Kazandıran Kripto Paraları Hangileri Oldu?

Değişimin en hızlı olduğu borsalardan birisi de hiç şüphesiz ki kripto para varlıklarıdır. Mesela SOL isimli kripto para biriminin varlığı 120 dolar seviyelerini geçerek haftalık yüzde 59,80 düzeyine kadar yükselmiş oldu. CELO isimli kripto para bu hafta yüzde 50,85 düzeyine kadar çıktı. Söz konusu rekorlar bu iki kripto para birimlerinde diyebiliriz.

Bu haftanın kazandıran kripto paraları bu şekilde, sizlerin bu hafta kazandığı para birimleri hangileridir? Aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sizlere bahsettiğimiz bu olaylar yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu