Mobil Haberleri

Bütçe dostu LG Velvet geliyor!

TeknoBH Google Haberler

LG’nin önce ki günlerde satışa sunduğu bütçe dostu Velvet daha düşük bir fiyatla yeni modelle Avrupa’ya geliyor. Bütçe dostu LG Velvet özellikleri ve fiyatı

lg-velvet

Akıllı telefon sektöründe son yıllarda bir hayli aktif olan LG, kısa bir süre önce Velvet modelini Güney Kore’de satışa sunmuştu. LG Velvet 5G özellikli telefon orta segment’in üstünde fiyat etiketiyle de dikkat çekmişti.

Bütçe dostu LG Velvet geliyor!

LG, fiyat politikasında değişiklik yapmaya hazırlanıyor, yeni modeli olan Velvet serisin de fiyat etiketinin bir hayli yüksek olmasıyla istediği satışa ulaşamayacağını anladı. Bu sebepten ötürü yeni akıllı telefon pazarında daha düşük fiyatlı “ bütçe dostu ” Velvet modelini satışa sunmaya karar verdi. LG, bütçe dostu LG Velvet modeline göre yüzde 20 oranında daha ucuz bir model yapacağı ancak bazı teknik özelliklerini de kısıtlamış olacak. Bildiğimiz üzere 5G destekli Velvet modelin de LG, Snapdragon 765 yonga seti tercih edilmişti. Yeni çıkacak olan bütçe dostu Velvet modelin de SnapDragon 845 yonga seti yer alacağı söyleniyor. Bu model de 5G desteği maalesef ki yer almayacak. RAM, dahili depolama alanı ve kamera tarafında ise bir değişiklik yapılmayacak.

lg-velvet-yeni-modeli-geliyor

 

Akıllı telefon pazarında birçok modelinde istediği satışı yakalayamayan LG, yeni modeli olan bütçe dostu Velvet Avrupa ve Orta Doğu pazarında nasıl karşılanacağı merak konusu. LG’nin yeni modelinin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı henüz netlik kazanmış değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu