Mobil Haberleri

Bütçe Dostu Moto E7 Power GeekBench’te Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Moto E7 Power uygun fiyatı ve temel özellikleriyle GeekBench’te ortaya çıktı. Yeni model hakkında ki tüm detaylar

Bütçe Dostu Moto E7 Power GeekBench'te Ortaya Çıktı

Motorola, her bütçeye uygun akıllı telefon üreterek kullanıcı dostu olmaya devam ediyor. Hatta bazı amiral gemisi modelleri ile, gerek fiyat performans modelleri ile ilgi odağı olmayı başarıyor. Son zamanlarda da giriş seviyesi modelleri ile ilgi odağı olmayı başardı.  Motorola, söz konusu giriş seviyesi modellerine bir yenisini daha eklemek üzere. Moto E7 Power ismi verilen, uygun fiyatı ile kullanıcılarını sevindiren cihaz, teknik özellikleri ile karşımızda.

Moto E7 Power kullanıcılarına neler sunuyor?

Motorola, ortaya çıkan Moto E7 Power modelinin yanı sıra iki farklı model ile de piyasaya çıkacak. Bu modeller, Moto G10 ve Moto G30 isimleri ile kullanıcı karşısına çıkacak. Ortaya çıkan bir diğer bilgilere göre, yeni modelin tek çekirdekli performans testinde 152, çok çekirdekli performans testinde ise 879 puan aldığı görülüyor. Alınan bu puanlar çok düşük görünüyor olsa da fiyatına göre makul bir performans sergileyecek diyebiliriz. Geekbench’te ortaya çıkan bilgilere göre cihaz Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkacak.

Bütçe Dostu Moto E7 Power GeekBench'te Ortaya Çıktı

Cihazın bazı teknik özellikleri resmi olarak ortaya çıkmadı. Fakat iddialara göre yeni model, 6.5 inçlik 720p çözünürlüğüne sahip IPS LCD ekran ile gelecek. Damla çentikli tasarıma sahip olması beklenen cihaz 5 MP değerinde selfie kamerasına sahip olacak. Arka tarafını incelediğimiz zaman ise ikili kamera modülünün yer aldığını görüyoruz. bu kameralar da 13 MP ana kamera ve 2 MP değerinde bir sensör olacak.

Motorola’nın yeni bütçe dostu modeli ne zaman tanıtılacak henüz bilinmiyor. Fakat GeekBench‘te ortaya çıkması kullanıcılarını çok uzun süre bekletmeyeceği anlamına geliyor. Ayrıca 5.000 mAh bataryaya sahip olan model, 64 GB dahili depolama alanıyla gelecek. Cihazın fiyatı ortalama olarak 150 Euro civarında olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu