Samsung HaberleriMobil Haberleri

Bütçe Dostu Samsung Galaxy A32 5G Sertifikasını Aldı

TeknoBH Google Haberler

Samsung, 2021 yılında bütçe dostu Galaxy A32 5G modelini piyasaya sürecek. Tanıtımına az bir süre kalan modelin detayları netleşmeye başladı.

Bütçe Dostu Samsung Galaxy A32 5G Sertifikasını Aldı

Kısa bir süre önce GeekBench’te ortaya çıkan Galaxy A32, FCC belgesini almasıyla birlikte birçok özelliği de ortaya çıktı. Samsung’un 2021 yılında piyasaya süreceği en uygun 5G telefon iddiasıyla üreteceği cihaz, fiyatına göre çok daha iyi bir performans sergilemeyi hedefliyor. Geekbench 5 testinde ortaya çıkan model, tek çekirdekli testte 477 puan alırken, çok çekirdekli testte ise 1598 puan almayı başarıyor. Ayrıca Bluetooth sertifikasını alan cihaz hakkında birçok detayda netleşti.

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy A32 5G kullanıcılarına neler sunacak

Alınan Bluetooth SIG sertifikasına göre, cihaz hakkında birçok önemli detay ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylara göre Samsung’un Galaxy A32 serisinde, SM-A326B_DS, SM-A326BR_DS ve SM-A326B model numaralarına sahip üç model piyasaya sürülecek. Ama bu modellerin isimleri daha belli değil.

Bütçe Dostu Samsung Galaxy A32 5G Sertifikasını Aldı

Cihazın tasarımını incelediğimiz zaman ön tarafında delikli ekran tasarımına sahip, arka tarafında ise dörtlü kamera modülü yer alıyor. Bu dörtlü kamera kurulumu, 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP değerinde olması bekleniyor. Ayrıca ön kameranın ise 16 MP değerinde olacağı iddia ediliyor.

Bluetooth 5.0 desteği ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan A32 5G modelinin tek detayı kesinleşti. MediaTek’in Dimensity 720 yonga setinden güç alacak yeni cihaz çok iyi bir performans sergileyip kullanıcılarını kendisine hayran bırakması bekleniyor. Ayrıca cihaz 4 GB RAM‘e sahip olacak ve 6,5 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelecek.

Bütçe dostu Samsung Galaxy A32 5G modelinin Mart ayına kadar tanıtılması bekleniyor. Ayrıca cihazın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor. Fakat satışa sunulursa uygun fiyatı ile kullanıcıların beğenisini toplayacaktır. Cihaz ile ilgili yeni detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu