Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops Cold War ilk fragmanı paylaşıldı

TeknoBH Google Haberler

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve oyuncuların heyecanla beklediği Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun ilk fragmanı paylaşıldı.

call-of-duty-black-ops-cold-war

Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops Cold War sürpriz bir gelişme ile geçtiğimiz hafta duyurulmuş ve oyunculara oyun ile ilgili kısa bilgiler paylaşılmıştı.Şimdi de oyuncuların merakla beklediği ilk fragman geldi. Film havasında tasrlanan fragmanda oyunun isminden de anlaşılacağı üzere 1980 yıllarında ki Soğuk Savaş döneminde geçiyor. Treyach Studios ve Raven Software ile geliştirilen oyun yine aksiyon öğeleri ve çatışma sahneleri ile çok dikkatleri üzerine toplayacak gibi görünüyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War ilk fragmanı paylaşıldı

Soğuk Savaş döneminin simgeleri olan Doğu Berlin, Vietnam ve KGB gibi unsurları barındıran oyunda dönemin ABD Başkanı Ronald Reagan da yer alıyor. Yeni oyun sadece senaryo modu ile değil aynı zamanda Warzone, Zombies ve çok oyunculu modlarına da sahip olacak.

Oyun ile ilgili güzel bir duyurumuz da var, söz konusu oyun PC,PlayStation ve Xbox sürümünde oyunculara sunulacak. 13 Kasım tarihinde raflarda ki yerini alacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War üç farklı paket halinde satışa sunulacak.

Bu paketler;

  • Standart
  • Cross-Gen
  • Ultimate.

Bu üç paketlerin yurtdışı fiyatları sırasıyla 60,70 ve 90 dolar olarak açıklandı.

İşte oyun severlerin merakla beklediği o fragman:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu