Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops Cold War tanıtım fragmanı yayınlandı

Call of Duty: Black Ops Cold War bomba gibi geliyor! Oyunun tanıtım fragmanı yayınlandı.

TeknoBH Google Haberler

Oyun sektörünün önemli isimlerinden biri olan Activision, yaklaşmakta olan yeni oyunu Call of Duty:Black Ops Cold War için yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte Detaylar

call-of-duty-black-ops-cold-war

Bahsi geçen oyunun dünyanın farklı yerlerinde geçeceğini az çok hepimiz biliyoruz. Hatta güzel bir durumu da sizlere bahsedelim, oyunun bazı bölümleri Türkiye’de geçecek. Yeni paylaşılan tanıtım videosu, oyunda geçecek olan bölgeleri biraz daha bizlere anlatıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War tanıtım fragmanı yayınlandı

Oyunun geliştirici ekibi, Miami, Moskova, Özbekistan ve Kuzey Atlantik gibi bazı bölgelerde, bu oyunun çevrimiçi modunun nasıl oynanacağını açıkca gösteriyor. Heyecanla beklediğimiz yeni oyun ile ilgili bilgi vermemiz gerekirse, Call of Duty: Black Ops Cold War‘ın çevrimiçi modu için hazırlanan tanıtım videosunda en çok dikkat çeken detaylardan biri de, Kuzey Atlantik’teki mücadele. Yeni oyun ilk olarak deniz savaşları ile karşımıza çıkıyor ve bugüne dek zaman zaman karşımıza çıkan bölüm bu kez çok daha etkileyici olacak gibi görünüyor.

Deniz savaşının bu sefer daha etkileyici olmasının sebebi, oyuncular Kuzey Atlantik’te savaş gemileri ve tekneleri, jet skiler, helikopterler ve hatta deniz altı gibi araçları kullanabilecekler. Şirketin daha öncelerinde  açıklamış olduğu bilgileri hatırlarsanız, oyunun yaşanmış tarihsel olaylara dayanacağını açıklamıştı. Oyuncular bu bölümde Kuzey Atlantik’te ” Azorian Projesi‘ni canlandıracaklar.

call-of-duty-black-ops-cold-war-tanitim-fragmani

Oyuncular, Call of Duty: Black Ops Cold War‘da Miami‘ye de gidecekler. Bu haritada, hapishane nakil aracı için kurulan bir pusuya püskürtmeye çalışılacak gibi görünüyor. Bu görevde CIA ajanı olarak görev yapacağız.

call-of-duty-black-ops-cold-war-tanitim-fragmani-1

Call of Duty: Black Ops Cold War‘ın oldukça etkileyici haritalarından biri olan Özbekistan olacak gibi görünüyor. Geliştirici ekiplerin çalışmalarına göre oyuncular, bu haritada NATO kuvvetleri ile Sovyet askerleri arasında ki mücadeleye şahit olacaklar.

call-of-duty-black-ops-cold-war-tanitim-fragmani-2

Angola çöllerinin derinliklerinde, ABD yapımı bir keşif uydusunun peşine düşeceğiz. Oyuncular, çalınan uyduyu ele geçirmek için ABD NATO ittifakını aktif olarak kullanacaklar.

İşte merakla beklenen Call of Duty: Black Ops Cold War bomba fragmanı:

Kaynak
WEBTEKNO

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu