Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops Cold War’un Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Geçtiğimiz aylarda ilk defa ismini duyduğumuz Call of Duty: Black Ops Cold War’un yaklaşık çıkış tarihi, Doritos paketinin üstünde ortaya çıktı.

call-of-duty-black-ops-cold-war-cikis-tarihi-ortaya-cikti

Geçtiğimiz aylarda Call of Duty: Black Ops serisinin yeni bir isimle geleceğini öğrenmiştik. Serinin yeni oyunu, Call of Duty: Black Ops Cold War ismiyle oyun sevenlerle buluşacaktı. Lakin bugüne kadar oyun hakkında çok az bilgiler edinebildik. Bugün ise yeni bir bilgi edindik.  Oyun, Doritos paketinin üstünde promosyon olarak görüntülendi.

Twitter’da TheGamingRevolution isimli bir kullanıcının iddiasına göre kendisi, bir kişiden özel bir mesaj aldığını açıkladı. Kullanıcının mesajda bir resim ve resimde de içinde Call of Duty : Black Ops Cold War promosyonu bulunan bir Doritos paketi bulunuyordu.

Call of Duty: Black Ops Cold War’un Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Kendisinin de tanımadığı bir kişiden aldığı özel mesajı paylaşıp paylaşmamakta tedirginlik yaşadığını açıklayan TheGamingRevolution, daha sonrasında CharliIntel isimli kullanıcının da aynı görüntüleri paylaştığını gördükten sonra tedirginliğinin ortadan kalktığını belirtti.

call-of-duty-black-ops-cold-war-cikis-tarihi-ortaya-cikti-1

Kullanıcının paylaştığı görüntüler de yer alan Call of Duty: Black Ops Cold War promosyonu, geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare promosyonuyla benzerlik taşıdığını söyleyebiliriz. İki oyunun arasında ki bu benzerlik sayesinde yeni oyunun Call of Duty: Black Ops Cold War’un ne zaman oyun sevenlerle buluşacağı yönünde ufak bir ışık tutuyor. Geçtiğimiz yıl Call of Duty: Modern Warfare için bir promosyon düzenlenmişti. Promosyon, 1 Ekim 2019 tarihinde başlamış olup, oyun da 25 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

Yukarıda yer alan promosyonun detaylarında ise 5 Ekim’de başlayacağı ve 31 Ocak 2021‘de sona ereceği bilgisi paylaşılıyor. Yeni oyun Call of Duty: Black Ops Cold War,  oyun sevenler ile ekim ayında buluşabilir. Tabi ki bu bilginin kesin olmadığını sadece bir iddia ” doritos paketinden ” çıkan bir iddia olduğunu unutmamak gerekiyor.

İşte o Tweet :

Kaynak :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu