Oyun Haberleri

Call of Duty Mobile yeni güncelleştirme tarihi ertelendi!

TeknoBH Google Haberler

Oyun sektörünün popüler oyunlarından biri olan Call Of Duty Mobile’ın güncelleştirme tarihi ertelendi.

call-of-duty-mobile-guncellestirmesi-netlesti

Oyun severlerin heyecanla beklediği Call Of Duty Mobile‘in 7.sezon güncelleştirmesi normal şartlarda bu hafta gelmesi beklenirken, ABD içerisinde ki iç savaş sebebiyle sürpriz bir kararla ertelenmişti.

Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği Call of Duty Mobile’ın yeni güncelleştirmesi hakkında Activision, yeni güncelleştirmenin ne zaman geleceği hakkında resmi bir açıklama yapmamıştı.Ancak oyunun Savaş Bileti‘nde yapılan değişiklik bu bekleyişin çok da uzun sürmeyeceğini gösteriyor.

call-of-duty-mobile-guncellestirmesi-netlesti2

 

Call of Duty Mobile yeni güncelleştirme tarihi ertelendi!

Call of Duty Mobile‘de mevcut Savaş bileti’nin süresi, genel olarak yeni sezon güncelleştirmesi geldiğin de sona erer.Normal de 6.sezon savaş bileti’nin bugün sona ermesi gerekiyor ve arkasından yeni sezon’un gelmesi gerekiyordu. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi ABD içerisinde ki iç savaştan dolayı 7.sezon için ertelenme kararı alınmıştı.

Call of Duty’nin 6.sezon Savaş Biletine yapılan güncelleştirmeye göre 7.sezon güncelleştirmesi büyük ihtimalle 7 gün sonra yayınlanacak.Tabi bu durum ile ilgili Activision tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu