Oyun Haberleri

Call of Duty:Warzone’un 5.sezon fragmanı yayımlandı!

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve heyecanla beklenen Call of Duty:Warzone’un 5.sezon fragmanı yayımlandı!

call-of-duty-warzone-fragmani-yayimlandi

Çıktığı günden bu güne kadar geniş oyuncu kitlesine sahip olan ve bu kitleyi korumaya devam eden Call of Duty:Modern Warfare, ücretsiz olarak Warzone oyuncu moduyla kitlesini daha da genişletmeyi başarmıştı. Oyuncuların Call of Duty dünyasında battle royale modunda savaşmalarına izin veren oyun modu, önümüzde ki aylarda 5.sezonu ile giriş yapacak.

Call of Duty: Warzone yeni bir sezona geçiş yapmadan fragmanı yayımlanacaktı ancak bu fragman TheGamingRevolution isimli bir YouTube kanalı, Call of Duty: Warzone’un 5.sezon fragmanını yayımladı.

Call of Duty:Warzone’un 5.sezon fragmanı yayımlandı!

Yeni sezon’un fragmanı yayımlanan YouTube kanalı olan TheGamingRevolution, fragmanla birlikte oyuna gelecek olan önemli yeniliği ve yeni sezonun çıkış tarihini de paylaşmış oldu. Paylaşılan fragmanda yeni sezon’un çıkış tarihi 5 Ağustos olarak belirlenmiş. Paylaşılan fragman yalnızca birkaç saniye uzunluğunda olsa bile oyun içerisinde büyük bir değişiklik olacağını söyleyebiliriz.

Fragmanda gördüğümüz üzere kameramız Verdansk’ta uzun zamandır boş duran raylarda yer alan bir trenin içinde bulunuyor. Daha önce ortaya atılan bir iddiada Call of Duty: Warzone’a yeni ” loot trenlerinin ” geleceği yönündeydi.

call-of-duty-warzone-fragmani-yayimlandi-1Ortaya atılan iddialar doğruysa Call of Duty: Warzone, loot trenlerine sonunda kavuşacak. Bununla birlikte diğer iddialara göre oyunun haritasında da önemli değişiklikler geleceği söyleniyor. Loot trenleri iddiasını ilk ortaya atan VGC, Verdansk Stadyum‘unda sonunda açılacağını söylemişti.

Kaynak :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu