Donanım Haberleri

Casper’ın yeni modeli Nirvana C350 Notebook

Casper yeni modeli olan Nirvana C350 dizüstü bilgisayarının özelliklerini kullanıcılarına sundu.

TeknoBH Google Haberler

Casper’ın yeni modeli Nirvana C350 notebook sonunda kullanıcılarına sunuldu. Yeni notebook’un özellikleri nedir?

Casper-C350-Nirvana-Modeli-Tanitti

Casper‘ın yeni modeli olan Nirvana C350 modeli yeni işlemcisi, yüksek depolama alanı, hafifliği ve ince çerçevesiyle şık bir görüntüye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Intel‘in günlük kullanımlar için tercih ettiği işlemci ailesinin hem Celeron-Pentium hem de Intel Core i3 serisinide barındıran Casper Nirvana C350,önce ki nesillere göre daha yüksek performans sağlayan işlemcisi ile memnuniyet sağlayacağını düşünüyoruz.

Casper’ın yeni modeli Nirvana C350 Notebook

Casper Nirvana C350, 2&4 çekirdek, 14nm ve 3.10 GHz işlemci hızına sahip olan Nirvana C350 modelimiz hem ofis hem de günlük yaşantımız için kullanabileceğimiz bütün donanımlara sahip diyebiliriz. Nirvana C350, 9mm inceliğinde ekran çerçevesiyle, 14″ ekran görüntüsüyle ince ve şık bir görüntüye sahip olan modelimiz aynı zamanda Anti-Glare (Mat Ekran) özelliğine sahiptir. Anti-Glare ekran teknolojisi sayesinde ekran, güneş ve diğer ışıklara maruz kaldığınız da parlamaz ve ekranınıza denk gelen ışıklar sebebiyle görüş kaliteniz düşmez tabi bu duruma ek olarak ofis içerisinde veya dışarısında güvenli kullanım imkanı da sağlar.

Nirvana C350,plastik malzemeye sahip olmasına rağmen metal görünümü ve sağlamlığı sunan notebook, özel tasarlanan gümüş grisi rengiyle kullanıcıların zevkine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Nirvana c350 cihazın ağırlığı ise 1.3 Kg ve inceliği ise 19.9 mm sahip diyebiliriz.

SSD opsiyonu ile kullanıcının zamanını değerli kılan ve gün içerisinde ki işlerinin süresini en aza indiren Nirvana C350, yüksek hız ve kalite sunuyor diyebiliriz. Depolama alanı ile ilgili olarak daha büyük boyut isteyen kullanıcılara disk opsiyonu konfigürasyonu bütün kullanıcılarının beklentilerini karşılayabileceğini söyleyebiliriz.

Casper Nirvana C350, 4GB RAM‘e sahip ve gün içerisinde ki işlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir performans sunuyor. Cihazımızda Mini HDMI, 2 USB port ve 1 SD kart ile uyumlu olan dizüstü bilgisayar kullanıcılarının isteklerini rahatlıkla karşılayabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu