Sinema ve Dizi Haberleri

Cem Yılmaz ve Netflix karşı karşıya!

TeknoBH Google Haberler

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, resmi Twitter hesabından Netflix’i hedef aldı. Netflix Türkiye resmi hesabı’da ünlü oyuncuya cevap verince ortalık karıştı!

cem-yilmaz-netflix-karsi-karsiya

Bildiğiniz üzere Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler 2 isimli filmi Netflix üzerinden yayınlanmıştı ve biz de sizlere bunun haberini geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Usta oyuncunun yapımı ile ilgili detaylı incelemelere buradan ulaşabilirsiniz. Sokağa çıkma yasağı olduğu hafta sonu günlerinde bu gerçekten de harika bir haber olmuştu. Film kısa bir süre içerisinde Türkiye’de bir hayli fazla izlenmeye sahip olmuştu.

Cem Yılmaz ve Netflix karşı karşıya!

Karakomik Filmler 2 Netflix’te harika giderken filmi yazan, yöneten ve filmde oyunculuk da yapan Cem Yılmaz, Twitter hesabından geçtiğimiz günlerde bir açıklamada bulundu. Kendine has tarzı ile sitemini dile getiren usta oyuncu, filmin tanıtımının yapılmaması noktasında Netflix‘e eleştirilerde bulundu. Usta oyuncu, ” Netflix Türkiye’nin haberi yoktur büyük ihtimalle @netflixturkiye tatlım bizim film sizde dün çıkmış olması lazım tweet atma mı dediler yoksa?” ifadelerini kullanmıştı ve bu ifadelerden sonra Cem Yılmaz ve Netflix karşı karşıya diye sosyal medyada söylentiler oluşmuştu.

Netflix‘in resmi Türkiye Twitter hesabından ise Cem Yılmaz‘a cevap vermeyi de ihmal etmedi. Hesap üzerinden yapılan açıklamada iğneleyici bir dil ile ” Bu bir #KarakomikFilmler2 duyuru tweet’idir ” paylaşımı yapıldı. Usta oyuncu geç kalmadan cevap verdi. Cem Yılmaz attığı tweette ise ” Buranın 3.Dünya ülkesi olmadığını elbet öğreneceksin.Şakacı seni. ” dedi

Bu durumda Cem Yılmaz haklı diyebiliriz.Zira Netflix, ne Youtube, ne Instagram ne de Twitter hesabından film ile ilgili bir paylaşımda bulunmadı. Böyle bir durumda Cem Yılmaz gibi ünlü bir ismin kızması gayet normal diye düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu