Sinema ve Dizi Haberleri

Cem Yılmaz’ın Yeni Dizisi Erşan Kuneri Netflix’te Yayınlanacak

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ilk dizisinin detayları belli oldu.

TeknoBH Google Haberler

Cem Yılmaz’ın yeni projesi ve ilk dizisi Erşan Kuneri Netflix’te yayınlanacak. Usta oyuncu ve komedyen dizinin detaylarını açıkladı.

unlu-komedyen-cem-yilmaz-ersan-kuneri-netflix

Türkiye’nin en iyi komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz, merakla beklenen yeni projesi hakkında açıklamalar da bulundu. Yeni projesi Erşan Kuneri dizisi ile ilgili merak edilen bütün soruları cevaplayan usta oyuncu, dizinin yayın tarihi ve hangi platformda olacağına dair birçok yeni bilgiler paylaştı.

Cem Yılmaz’ın Yeni Dizisi Erşan Kuneri Netflix’te Yayınlanacak

Bilindiği üzere G.O.R.A filminde çok kısa bir sahnede yer alan ve kısa bir sahne üzerinde hafızalara kazınmayı başaran ve efsane bir karakter olan Erşan Kuneri, dizi oluyor. Usta oyuncu yeni projesi ile ilgili müjdeyi aylar önce paylaşmıştı. Cem Yılmaz aslında böyle bir projenin aklında olduğunu Instagram üzerinden duyurduğunda dizi hakkında hiçbirşey belli değildi ancak zaman geçtikçe bazı detaylar hakkında önemli ipuçları ortaya çıkmaya başlamıştı.

Paylaşılan ipuçlarının başında 8 bölümlük bir mini dizi olacağını duyurmuştu. Yeni projesi ile ilgili merak edilen bütün detayları cevaplayan Cem Yılmaz merakla bekleyen izleyicileri bir nevi rahatlattı.

unlu-komedyen-cem-yilmaz-ersan-kuneri-netflix-1

Bu durumda Erşan Kuneri dizisi popüler dizi, film ve belgesel platformu olan Netflix üzerinde yayınlanacak. 2021 yılı içerisinde izleyiciler ile buluşacak olan dizinin hangi ay da yayınlanacağı henüz belli değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu