Mobil HaberleriXiaomi Haberleri

Ortalık karışmaya başlayacak! CEO iPhone Kullanıyormuş!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun’un iPhone kullandığı ortaya çıktı. İşte detaylar

iPhone-Xiaomi-Ceo-LeiJun

Akıllı telefon sektöründe bugün hiç de alışılmadık bir habere tanıklık ettik. Dünya genelinde bir hayli fazla geniş kullanıcıya sahip olan Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun ‘un kullandığı telefon iPhone olduğu ortaya çıktı.

Ortalık karışmaya başlayacak! CEO iPhone Kullanıyormuş!

Xiaomi’nin CEO‘su Çin’in en geniş sosyal ağlarından biri olan Weibo’da iPhone üzerinden paylaşım yapınca ortalık karıştı. Yaptığı paylaşıma isterseniz bir göz atın.

LeiJun-Xiaomi-CEA

Xiaomi‘nin çoğu kullanıcıları iPhone‘den daha iyi olduğunu savunurken CEO‘nun böyle bir pot kırması çok da hoş görülmedi.

Xiaomi‘nin bir hayli üst segment telefonları bulunurken , piyasaya sunmadıkları katlanabilir telefonlar bile varken CEO‘nun farklı bir marka telefon kullanması biraz tuhaf bir durum olmuş.

Kullanmasının çok farklı nedenleri de olabilir ancak Xiaomi’nin güvenliğe önem verdiğini , performans ve şıklığa önem verdiğini net bir şekilde biliyoruz. Şunuda eklemek isteriz Apple‘nın hiç bir üst düzey yöneticileri Android cihaz kullanmıyor. Xiaomi kullanıcılarının ve fanlarının bu duruma nasıl tepki göstereceğini çok merak ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu