Güncel Haberler

Christopher Nolan’ın Filmi Tenet, tekrar ertelendi!

TeknoBH Google Haberler

Film sektörünün en önemli yönetmenlerinden biri olan Christopher Nolan‘ın yeni filmi Tenet çok yakında vizyona girecek.

tenet-tekrar-ertelendi

Zamanı çok farklı şekilde ele almasıyla son derece dikkat çekici bir film olan Tenet, kısa zaman aralıklarlarda 2 erteleme kararı aldı. Christopher Nolan’ın Filmi Tenet, tekrar ertelendi ve güncel tarihi 12 Ağustos olarak güncellendi.

Christopher Nolan’ın Filmi Tenet, tekrar ertelendi!

Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet, koronavirüs pandemisi sonrasında izleyicileri sinema salonuna adeta kitleyecek. Normalde 17 Temmuz‘da vizyona girmesi planlanan film, şimdi bir kez daha ertelendi. Hollywood Reporter’ın haberine göre kült filmi olma potansiyeline sahip Christopher Nolan’ın filmi vizyon tarihi Ağustos ayının ortalarına doğru geriledi.

Warner Bros, geçtiğimiz günlerde filmin vizyon tarihini 31 Temmuz olarak duyurmuştu. Koronavirüs sebebiyle ertelenen film, bu duyurunun ardından bir kez daha ertelendi. Yeni erteleme ile filmin vizyon tarihi 12 Ağustos 2020 oldu.

Sinema sektörün de çok sevilen ve izlenilen filmlerin yönetmeni olan Christopher Nolan, kısa zaman sonra yeni filmi Tenet izleyiciler karşısına çıkacak.Zaman yolculuğunu çok farklı bir şekilde ele alan film, tam anlamıyla izleyenlerin beynini yakacak türden olacağını söyleyebiliriz.

Christopher Nolan‘ın uzun süredir beklenen filmi Tenet için yeni fragman yayınlandı. Yönetmenin diğer filmlerinde olduğu gibi son derece sağlam bir konuyu bizlere sunacaklar. The Dark Knight,Inception,Interstaller,Drunkirk gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Christopher Nolan, bu sefer karşımıza aksiyonu fazla olan film ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Tenet Fragmanı:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu