Sinema ve Dizi Haberleri

Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet çok yakında!

Başarılı yönetmenlerden biri olan Christopher Nolan'ın yeni filmi Tenet çok yakında!

TeknoBH Google Haberler

Film sektörünün en önemli yönetmenlerinden biri olan Christopher Nolan‘ın yeni filmi Tenet çok yakında! İşte Detaylar

Christopher-Nolan-Tenet

Sinema sektörün de çok sevilen ve izlenilen filmlerin yönetmeni olan Christopher Nolan, kısa zaman sonra yeni filmi Tenet izleyiciler karşısına çıkacak. Zaman yolculuğunu çok farklı bir şekilde ele alan film, tam anlamıyla izleyenlerin beynini yakacak türden olacağını söyleyebiliriz.

Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet çok yakında!

Christopher Nolan‘ın uzun süredir beklenen filmi Tenet için yeni fragman yayınlandı. Dünya genelinde ki Koronavirüs salgınından dolayı herhangi bir sorun çıkmaz ise film 17 Temmuz‘da vizyona girecek. Yönetmenin diğer filmlerinde olduğu gibi son derece sağlam bir konuyu bizlere sunacaklar. The Dark Knight,Inception, Interstaller, Drunkirk gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Christopher Nolan, bu sefer karşımıza aksiyonu fazla olan film ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Görünen o ki Christopher Nolan‘ın bir çok filminde olduğu gibi Tenet‘te de hikayede ki anlam konusunda daha fazla kafa yoracağız. Bu filmin arkasında ki isimden dolayı hiç düşünmeden şunu söyleyebiliriz ki bu film öylesine izlenecek bir film değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu