Güncel Haberler

Çilek yerken dikkat edin! Sosyal Medya bu video ile sallandı!

Çilek yerken dikkat edin! Sosyal medya da paylaşılan bir video trend oldu.

TeknoBH Google Haberler

Çilek yerken dikkat edin! Sosyal Medya bu video ile sallandı! İşte sosyal medyayı sallayan video

twitter-sosyalmedya-cilek

Sosyal Medya’nın en aktif kullanılan platformu olan Twitter’da hergün farklı konular Trending topic oluyo bu sefer ise çilek oldu. Çilek sevenler bu haberi dikkatli okusun. .

Twitter milyonlarca insanın kullandığı ve gündem de ki birçok konuyu aktif olarak takip edebileceğimiz bir platform diyebiliriz. Bu platformda ortaya çıkan konular gerçekten de oldukça ilgi çekici, bu durumun son örneği olan Çilek kısa bir süre içerisinde trend topic oldu. Bir meyvenin nasıl bu kadar gündem yarattığını düşünüyorsanız haberimizi kesinlikle okumalısınız ancak sizi uyarmak isteriz ki bir daha çilek yemek istemeyebilirsiniz.

Çilek yerken dikkat edin! Sosyal Medya bu video ile sallandı!

Twitter‘da ortaya çıkan videoya göre çileklerin içerisinden küçük kurtlar çıkıyor. Bu kurtların ortaya çıkması için sadece suya tutmanız yeterli değil. Eğer ki evinizde çilek var ise sizde bu deneyi yaparak kurtlanıp  kurtlanmadığını kontrol edebilirsiniz. Deney ile ilgili sizlere kısa bilgi verelim belki sizde eviniz de olan çileği kontrol etmek istersiniz.

Büyük ve içi geniş bir kaba su dökün ve içerisine 2 veya 3 yemek kaşığı tuz koyun. Çilekleri bu suyun içerisine attığınız da kurtların çıkması büyük ihtimaldir. Twitter üzerinde gündeme oturan bu videoda bu şekilde yaptıklarını söyleyebiliriz. En azından ki bu deneyi yaptıktan sonra içimiz biraz daha rahat edecek. Video ile ilgili çileklerin kurtlanmasıyla ilgili görüntülerin mide bulandırıcı olmasını savunurken bazıları da çileklerin yenilebileceğini savunmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu