Sinema ve Dizi Haberleri

Cinayet Süsü Filmin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimdir?

TeknoBH Google Haberler

Çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix’de heyecanla beklenen yeni film, Cinayet Süsü konusu nedir? Oyuncuları kimdir? İşte tüm detaylar

Netflix'in Heyecanla Beklenen Filmi: Cinayet Süsü

Çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix‘de heyecanla beklenen film sonunda yayımlandı. Cinayet Süsü, gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir vaka ile karşı karşıya. Seri cinayetler yaşanıyor. ve birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiçbir delil ve ipucuna ulaşamıyor.

Cinayet Süsü konusu nedir? Oyuncuları kimdir?

Cinayetlerin gittikçe artması, basının ve halkın olayla fazlasıyla ilgilenmesi, buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme kat edememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturuyor. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu’yu Emin’in ekibine atar. En tuhaf cinayet zincirini çözmek için her yönteme başvururlar.

Bu güzel filmimizin oyuncuları ise ; Uğur Yücel (Başkomiser Emin), Binnur Kaya (Komiser Asuman), Cengiz Bozkurt (Komiser Salih), Feyyaz Yiğit (Suç Uzmanı ) Mert Denizmen (Komiser Yardımcısı) Filmin yönetmenliğini ise Ali Atay üstlenmektedir.

Cinayet Süsü Fragmanı;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu