Güncel Haberler

Clubhouse 1 Milyon Takipçi Kazandı. Peki Neden?

TeknoBH Google Haberler

Clubhouse uygulaması kısa sürede 1 milyon takipçi kazandığını açıkladı. Peki neden? Kısa sürede takipçiyi nasıl kazandı? İşte Detaylar

Clubhouse 1 Milyon Takipçi Kazandı. Peki Neden?

Sosyal medya uygulamalarının birbirini taklit etmesini fırsata çeviren Clubhouse, farklı bir konsept ile kullanıcı karşısına çıktı. Kullanıcılarına sadece sesli sohbet imkanı sunan uygulama, davetiye sistemi ile üye kabul etmesi büyük bir ses getirmişti.

Popüler uygulama Clubhouse’un iOS‘taki uygulamasında daha önce Bomani X isimli bir sanatçının fotoğrafı vardı. Ancak söz konusu uygulama bugün gün içerisinde güncellendi ve Axel Mansoor isimli yeni bir sanatçıyı yüzü yaptı.

Clubhouse’un yeni yüzü Axel Mansoor oldu

Axel Mansoor bu değişiklikten önce Clubhouse’da 19 bin civarında takipçiye sahipti. Ancak simge değişikliği sonrasında takipçi sayısı kısa bir süre içerisinde 1 milyonu aştı.

Uygulamanın yeni yüzü olan Axel Mansoor şarkıcı ve söz yazarı olarak kendisini tanıtıyor. Mansoor, özellikle çocuklar için ninniler söyleyip, her akşam Clubhouse’da uyumak isteyenlere yardımcı oluyor.

Aynı zamanda Clubhouse uygulamasını daha indirmediyseniz ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, Clubhouse nedir ve nasıl üye olunur adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu