Oyun Haberleri

Cold War Outbreak Modu Resmi Sitede Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Call of Duty: Black Ops Cold War yeni bir zombi Cold War Outbreak modu resmi internet sitesinde ortaya çıktı. Yeni mod ile ilgili detaylar haberimizde

Cold War Outbreak Modu Resmi Sitede Ortaya Çıktı

Call of Duty’nin web sitesinde Black Ops Cold War’a gelecek olan yeni Outbreak (Salgın) modunun görselleri sızdırıldı. Bununla birlikte, daha önceden yayılan bir “açık dünya zombi modu” söylentileri de gerçeğe dönüyor. Aynı zamanda Call of Duty’nin resmi internet sitesinden kaldırılan Outbreak görselleri bugün ortaya çıktı. Bu durum basın tarafından onaylama olarak göründüğünü belirtmek istiyoruz. Ayrıca mod hakkında ki görseller web sitesin de yaklaşık olarak bir saat boyunca kaldı.

Yeni mod hakkında ki önceki söylentilere baktığımız zaman açık dünya bir zombi modu olacak. Yeni mod Call of Duty: Black Ops Cold War oyunun da ilk kez kendisini gösterecek.

Cold War Outbreak modu haricinde başka yenilikler de var

Call of Duty Black Ops Cold War yakın bir süre içerisinde Firebase Z isimli yeni haritasına kavuştu. Bu harita da klasik zombi moduna yapılan yeni bir ekleme yerini aldı. Yeni harita, oyun serisinin Dark Aether isimli zombi hikâyesini paralelinde oyuna dahil oldu.

Call of Duty: Warzone açık dünya battle royale oyununda zombilerin gelişinin haberini de verdi. Bu zombilerin bu tür oyunda ilk kez yer almaları değil. Geçtiğimiz yıl cadılar bayramında Haunting of Verdansk adlı bir etkinlik ile oyuncular öldüklerinde birer zombiye dönüşüyorlardı.

Söz konusu Cold War Outbreak modu ile ilgili olarak sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu