Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Güncelleme Aldı! Neler Geldi?

TeknoBH Google Haberler

Cyberpunk 2077 güncellemesinde (1.2) AMD ekran kartlarına sahip oyuncular için ışın izlemeyi etkinleştirebilecekler. Söz konusu yeni güncelleme ile neler geldi? İşte Detaylar

Cyberpunk 2077 Güncelleme Aldı! Neler Geldi?

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 güncellemesi için yeni yama notlarını paylaştı. Başlangıçta Şubat ayında yayınlanması planlanmıştı, bir süre önce Polonyalı geliştiriciye düzenlenen siber saldırı nedeniyle maalesef ertelenmişti. Söz konusu yeni güncelleme resmi Twitter hesabından duyuruldu.

Kısa bir süre önce araç kullanımı gibi bazı düzeltmeler ve iyileştirmeler olacağı söylentileri paylaşıldı. NVIDIA grafik kartına sahip olmayan PC oyuncuları için öze çıkartılan özelliklerden biri, ışın izlemenin AMD ekran kartlarında etkinleştirilmiş olmasıdır. Ayrıca Radeon RX 6000 serisi GPU’lardan birine sahip olmanız ve en güncel sürücüleri yüklemeniz gerekir.

Cyberpunk 2077 güncelleme (1.2) notları

  • Oyuncunun bir suç işlemesi için NCPD’nin ortaya çıkma yarıçapı arttırıldı
  • Kontrol ayarlarına yeni Direksiyon Hassasiyeti kaydırıcısı eklendi. Tüm giriş cihazlarında tüm araçlar için direksiyon hızının düşürülmesine izin verir. Ayrıca klavye kullanıcıları için özellikle kullanışlı olduğunu belirtelim
  • Daha tutarlı sonuçlar elde etmek için düşük ve aşırı yüksek kare hızı durumlarında daha iyi çalışacak şekilde araç direksiyon kodu ayarlandı.
  • “Berserk” siber yazılımının etkisi altındayken nişan almanın, oyuncudan herhangi bir giriş olmadan nişan işaretini hareket ettirdiği bir sorun düzeltildi.
  • Love Like Fire’Da helikopter taretinin atış hızı düzeltildi.
  • Rebel sırasında Kerry’nin arabasına bindikten sonra polis araçları hemen despawn olmayacak.

Söz konusu güncelleme notlarını incelemek için buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cyberpunk 2077 sistem gereksinimlerini incelemek için yazımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu