Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Sonunda Ön Yüklemeye Açıldı

Defalarca ertelenen ve geniş hayran kitlesine sahip olan Cyberpunk 2077 oyunu sonunda ön yüklemeye başlandı.

TeknoBH Google Haberler

cyberpunk-2077-yeni-fragmani-yayinlandi

Defalarca ertelenen ve hayranlarının da sabırsızlıkla beklediği gelecekte futuristik bir dünyada geçen Cyberpunk 2077 oyununun ön yüklemesi açıldı. Daha önce oyunu sipariş verenler için ön yüklemeye açılan Cyberpunk 2077, 10 Aralık tarihinten itibaren oynayabilecek.

Heyecanla beklenen Cyberpunk 2077 oyunu sonunda ön yüklemeye açıldı

Ön yükleme özelliği PC ve Xbox sürümünde kullanılıyor. PS4 ön yüklemesinin ise 8 Aralık tarihinde başlaması bekleniyor. PC sürümünün Steam ve Epic Games Store üzerinden alınabilecek oyunun botuyu 54 GB.

Siber bir dünyanın hakim olduğu 2077 yılında geçen oyunda Keanu Reeves‘in hayat verdiği bir karakteride canlandırabiliyorsunuz. Devasa bir dünyada geçen oyunda yarı robot, yarı insan karışımı sibernatik varlıklar da yer alıyor. Heyecanla beklenen oyun birkaç kez ertelenmiş ve bu ertelemeler hayranları tarafından büyük bir hayal kırıklığı ile karşılanmıştı. Ayrıca oyunun yabancı basında ortaya çıkan puanların bir kısmının yüksek olduğunu da sizlere aktaralım.

Diğer yandan Cyberpunk 2077 oyunun ön yüklemesi başlamış olsa bile oyunu oynamaya ancak 10 Aralık tarihinde başlayabilirsiniz. Oyunun Türkiye fiyatlarını incelediğimiz zaman PC sürümünün 249 TL, Xbox sürümünün 468 TL ve PlayStation sürümünün ise 459 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu