Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Yayınlandı ve Steam Çöktü!

Bugüne kadar birçok kez ertelenen Cyberpunk 2077 yayınlandı ve hemen ardından oyun platformu Steam'ın sistemi çöktü!

TeknoBH Google Haberler

cyberpunk-2077-yeni-fragman-paylasildi

Bugüne kadar en çok merak edilen ve aynı zamanda birçok kez ertelenen Cyberpunk 2077, bugün itibariyle piyasaya sürüldü. Konsol tarafında herhangi bir sorun bulunmazken, Steam’ın kısa süreli çöktüğü belirtildi.

Cyberpunk 2077 Oyuncuları Steamı’ Çökertti!

Cyberpunk 2077 defalarca ertelenmesinin ardından bugün itibariyle oyunculara sunuldu. Oyunun piyasaya sürülmesi Steam’da çökmelere neden oldu. CD Projekt Red‘in en yeni açık dünya RPG’si, 8 yıl sonunda oyuncularla buluştu.

Ana karakter V’nin hikayesine odaklanmak ve oynamak için heyecanlı olan oyun severler, Steam’ın bile beklemediği tarihin en yüksek trafik artışına neden oldu. Bu trafik artışının hemen ardından Steam‘ın sunucuları kısa süreliğine erişilemez hale geldi.

Oyun severlere göre Cyberpunk 2077‘nin sorunlu olduğu tek teknik konu bu olarak görünmüyor. Oyunculara göre, Cyberpunk 2077 hatalarla dolu. Bu ya lnızca genel olarak büyük bir açık dünya oyunundan beklenen küçük görsel aksaklıkları değil, aynı zamanda donmalar, çökmeler ve saatler süren ilerlemeyi çöpe atan zorunlu yeniden başlatma gibi büyük, oyun bozan sorunlarda yer alıyor.

CDPR ise, bu sorunların tümü olmasa bile çoğunu çözecek bir günlük yama sözü vermişti. Geçtiğimiz günlerde ise sözü edilen 40 GB civarında ki ilk gün yaması yerine şu an için 4 GB’lık bir güncelleme geldiği görünüyor.

Kaynak
shiftdelete

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu