Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Piyasaya sürülme tarihi sürekli ertelenen Cyberpunk 2077 önümüzde ki hafta içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen oyunla ilgili yeni bir fragman daha yayınlandı.

TeknoBH Google Haberler

Tanıtıldığı günden itibaren büyük heyecanla beklenen oyun Cyberpunk 2077’nin yeni fragmanı yayınlandı. İşte yeni detaylar

cyberpunk-2077-yeni-fragmani-yayinlandi

Cyberpunk 2077 tanıtıldığı günden itibaren büyük bir merakla beklenen ve daha piyasaya çıkmamışken oldukça başarıla imza atan Cyberpunk 2077, yılın en çok beklenen oyunlar arasına girmeyi başardı. Birçok kez ertelenmesine rağmen fragmanlarla oyuncuları kendisine hayran bırakmayı başaran Cyberpunk 2077’den bir fragman daha geldi.

Cyberpunk 2077’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yayınlanan fragmandan birçok oyundan tanıdık olduğumuz fotoğraf modu tanıtıldı. Cyberpunk 2077‘de bulunan fotoğraf modunun baştan aşağı tanıtıldığı bu video da gördüğümüz kadarıyla fotoğraf çekmek de en az oyunu oynamak kadar zevkli hale gelecek. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yayınlanan fragmanda ki fotoğraf modunu inceleyelim.

Cyberpunk 2077 fotoğraf modu tanıtım fragmanı:

Fragmanda göründüğü gibi öncelikle oyuncunun çatışma sahnesiyle başlıyor ve daha sonrasında çatışmanın ortasında fotoğraf modunun açılmasıyla devam ediyor. Dikkat edildiği zaman fragmanda ki en çok dikkat çeken özelliklerden biri de oyundaki karakterimizin pozunu ayarlama imkanını veriyor olması.

Tekrardan fragmanın ilk kısımlarında karakterimizin ateş ettiği ve düşmanı mıhladığı bir poz görürken ilerleyen safhalarda karakterin bir patlama önünde karizmatik bir şekilde poz verdiğini görüyoruz. Hatta karakterimizin pozu dışında yakınlığının, yönünün ve yüz ifadesinin de değiştirebildiğini görüyoruz. Bu durumlar haricinde ise fotoğrafa efekt verme, derinlik ayarlama ve odak gibi çeşitli özellik imkanları sunuluyor.

cyberpunk-2077-yeni-fragmani-yayinlandi-1

Halihazırda oldukça iyi grafiklere sahip olan Cyberpunk 2077, fotoğraf moduyla da oyuncuları kendine hayran bırakacak gibi görünüyor. Piyasaya sürülme tarihi defalarca ertelenmiş olsa da son olarak paylaşılan tarih ise 10 Aralık 2020 oldu. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının yanı sıra yeni nesil oyun konsolları Xbox Series X, Xbox Series S ve PlayStation 5 için de piyasaya sürülecek.

Ayrıca Cyberpunk 2077 oyununu heyecanla bekleyen oyuncularımız için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini paylaşıyoruz.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimi

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit – Windows 10
 • DirectX: DirectX 12
 • İşlemci: İntel Core i5-3570k veya AMD FX-8310
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3 GB veya AMD Radeon RX 470
 • HDD: 70 GB HDD

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
 • DirectX: DirectX 12
 • İşlemci: İntel Core i7-4790 veya AMD Ryzen 3 3200G
 • RAM: 12 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 veya AMD Radeon R9 Fury
 • HDD: SSD 70 GB

Aynı zamanda haftaya piyasaya sürülecek olan oyunu ön sipariş vermek isteyen oyun severler buradan verebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu