Sinema ve Dizi Haberleri

Dexter 9.sezon ne zaman başlıyor?

Ünlü seri katil dizisi Dexter'in 9.sezonu ne zaman başlıyor? Yeni sezon için tarih verildi.

TeknoBH Google Haberler

Ünlü seri katil dizisi olan Dexter 9.sezon ne zaman başlıyor? Merakla beklenen dizinin yeni sezonuyla ilgili tüm detaylar haberimizde

dexter-9-sezon-ne-zaman-basliyor

Ünlü seri katil dizisi olarak sevilen Dexter dizisi, 22 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan 8.sezon finalinin üzerinden geçen 7 yılın ardından tekrar izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin yapımcısı sevenlerine güzel haberler paylaştı.

Dexter 9.sezon ne zaman başlıyor?

Showtime yapımı seri katil drama dizisi Dexter izleyicileri için güzel haberlerimiz var. Dizinin yapımcısı Showtime, dün paylaştığı açıklamada Michael C.Hall önderliğinde Dexter dizisinin 2021 sonbahar döneminde 10 bölümden oluşan 9.sezonuyla yeniden izleyici karşısına çıkacağını duyurdu.

dexter-9-sezon-ne-zaman-basliyor-2

Showtime yöneticisi Gary Levine, basına gerçekleştirdiği açıklamada ” Dexter, hem milyonlarca hayrana sahip hem de Showtime için çok özel bir dizi” dedi. Bu benzersiz karakteri, orjinal diziye layık olan bir yaklaşım bulabilirsek tekrar ziyaret ederdik”. diyen Levine, ” Clyde Philips ve Michael C.Hall’un da dizide yer aldığını bildirmekten mutluluk duyuruyorum ve yeni sezonu çekip yayınlamak için de sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Önümüzde ki yılın başlarında çekilecek olan dizi, aynı yılın sonbahar döneminde izleyiciler ile buluşacak.Ancak dünya genelinde ki koronavirüs salgını sebebi ile gecikmeye uğrayacağı veya uğramayacağı bilinmiyor. Dexter’in 9.Sezon’u hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlardan bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu