Oyun Haberleri

Diablo II Resurrected Oyunu Duyuruldu

TeknoBH Google Haberler

Yenilenmiş grafikler ile gelen Diablo II Resurrected oyunu, oyuncuları fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. İşte Detaylar

Diablo II Resurrected Oyunu Duyuruldu

Blizzard’ın döneme damgasını vuran Diablo II’den sonra uzun bir sessizliğe bürünülmüştü. Diablo III ile beklentileri karşılayamayan Blizzard, şimdi ise çok daha kesin bir şekilde oyuncuların karşısına çıkıyor. Diablo serisinin en sevilen oyunu Diablo II tekrardan hayat buluyor. Diablo II Resurrected, yenilenmiş grafikleri ile oyuncuların karşısına çıkıyor.

Diablo II Resurrected fragmanı

Oyunda yer alan ve gizemli Dark Wanderer’in macerasını gözler önüne seren toplam da 27 dakikalık klasik ara sahnelerin her bir karesi yeniden tasarlanıyor. Sanctuary’nin ürkütücü sesleri ve hafızalara kazınan özgün müzikleri de Dolby 7.1 surround ses teknolojisini destekleyecek şekilde elden geçiriliyor.

Nostaljik bir deneyim isteyen oyuncular, modern grafiklerle orijinal deneyim arasında istedikleri zaman tek bir tuşa geçiş yapabilecekler. Diablo II: Resurrected yeni bir oyun gibi görünebilir. Ancak Diablo II’nin kendine has oynanış mekanikleri bütün orijinalliğini aynen koruyacak.

Diablo II: Resurrected’da geniş özelleştirme seçeneklerine sahip 7 karakter sınıfı bulunacak, bunlar ana oyundan Amazon, Barbarian, Necromancer, Paladin ve Sorceress ile Lord of Destruction genişletme paketinden Assasin ve Druid.

Diablo II: Resurrected oyunu bu yıl içerisinde PC, Xbox Series X / S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için oyuncu karşısına çıkacak.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu