Samsung HaberleriMobil Haberleri

Fiyatıyla Dikkatleri Çeken Samsung Galaxy Fold Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, yeni Galaxy Fold modeli ile piyasayı sarsacak. İşte detaylar

Fiyatıyla Dikkatleri Çeken Samsung Galaxy Fold Geliyor

Telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung geçtiğimiz yıl katlanabilir ekran akıllı telefon modelini görücüye çıkarmıştı. Galaxy Fold ismiyle satışa sunulan model yaklaşık 2000 Dolara satılıyordu.

Bu yılın başlarında Galaxy Fold‘da göre biraz daha ekonomik bir model Galaxy Z Flip‘i satışa sunulmuştu. Avrupa’da 1380 Dolar civarında satılan telefon ülkemizde satış fiyatı olarak 14.600 TL civarı olarak açıklanmıştı.

Samsung Galaxy Fold modeli piyasayı sarsacak

Bilgisini verdiğimiz iki modelde istediği satışa ulaşamayan Samsung şimdide Galaxy Fold Lite modeliyle deneyecek. Cihaz hakkında sosyal medyaya sızdırılan bilgilere göre yeni çıkacak olan modeli 950 – 1150 dolar arasında bir fiyata satışa sunulacağı oldu.

Fiyatıyla Dikkatleri Çeken Samsung Galaxy Fold Geliyor

Yeni çıkacak olan Samsung Galaxy Fold Lite modeli üst segment telefonlar ile aynı seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Bizlerin tahmini Galaxy Fold Lite modeli ülkemizde yaklaşık olarak 10.000 TL civarında satılabileceğini düşünüyoruz.

Teknik olarak tam detayları açıklanmadı ama Samsung fiyattan kısacağını söylerken teknik olarak neler bekleyecek bizleri , merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu