Oyun Haberleri

EA Play, Xbox Game Pass’e ücretsiz dahil edilecek.

Microsoft, Electronic Arts'ın video oyunu abonelik sistemi EA Play'in, Xbox Game Pass'e ücretsiz dahil edileceğini duyurdu.

TeknoBH Google Haberler

EA Play, abonelik hizmetleri Xbox Game Pass’e ücretsiz dahil edilecek. Hiçbir ek ücret ödenmeyecek. İşte Detaylar

ea-play-xbox-game-pass-ucretsiz-dahil-edilecek

Electronic Arts ile Microsoft ikilisindne oyuncuları memnun edecek bir yeni hamle geldi! EA Play, yakın zamanda Xbox Game Pass‘e dahil edilecek. Tabi ki herhangi bir ek ücret ödemeden bu hizmetten yararlanabileceksiniz.

EA Play, Xbox Game Pass’e ücretsiz dahil edilecek.

Microsoft tarafından paylaşılan bu güzel haber, EA Play kütüphanesinin çok yakında Xbox Game Pass’e dahil edileceği açıklandı. Bu konuda önemli ve güzel olan kısımlardan biri de Microsoft, EA Play abonelik hizmeti için hiçbir ek ücret talep etmeyecek. Bu sayede Game Pass aboneleri EA Play kütüphanesinde yer alan FIFA 20, Need For Speed Heat, Battlefield, Titanfall 2 gibi yapımları hiç bir ek ücret ödemeden yararlanabileceksiniz.

Bu güzel haberi, Microsoft adına bir basın açıklaması yapan firmanın Oyun partnerliği ve Ekosistemi Başkan Yardımcısı Sarah Bond, gerçekleştirdi. Açıklama yapan Başkan Yardımcısı, EA Play’e dahil olan 60 oyunu Xbox Game Pass ile oynamanın artık mümkün olabileceğini açıkladı. Açıklamasına devam eden Bond şu sözlere yer verdi;

“Xbox Game Pass’i oluştururken, keşfedip arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz daha çok oyunu sizlere sunabilme vizyonu ile hareket ettik. Geçtiğimiz bu üç yılda, 10 milyon üyemize daha fazla içerik sunarak bu vizyonu gerçekleştirdik ve hizmetimizi de oyuncuların, cihazlar arasında istedikleri yerden oynayacakları şekilde genişlettik.”

Xbox Game Pass Ultimate paketine sahip olan oyuncular, paket kapsamında yer alan yapımları mobil cihazlarında da deneyimleyebilecekler. Ayrıca bir diğer güzel haber ise, EA Play üyeleri erken erişim fırsatı elde ettikleri demoları, oyun içi özel ödülleri, üyelere özel içerikler, inidirmleri ve birçok avantajı kullanabilme imkanı elde edebilecekler.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu