Mobil Haberleri

Efsane Asus Rog Phone 3 çıkış tarihi belli oldu!

TeknoBH Google Haberler

Asus’un yeni oyun odaklı telefonu efsane Asus Rog Phone 3 çıkış tarihi belli oldu! Telefon 16 GB RAM ve diğer özellikleriyle adeta adından sıkça söz ettirecek. İşte Detaylar

asus-rog-phone-3-cikis-tarihi-belli-oldu

Akıllı telefon sektörüne tutunmaya çalışan Asus, yeni oyun odaklı modeline yoğunlaşmış durumda. Bu oyun canavarı olarak adlandırılan telefondan Asus’un beklentisi çok büyük. Şirketin en önemli rakiplerinden biri hiç şüphesiz ki Xioami Black Shark 3‘dür. Oyun severler bu iki telefon arasında hangisini seçecek bunu zamanla göreceğiz. Şimdi gelelim Asus’un yeni efsane modelinin özelliklerine, zira telefon yei ve üstün donanımsal özellikleriyle piyasa çıkacak.

Efsane Asus Rog Phone 3 çıkış tarihi belli oldu!

asus-rog-phone-3-cikis-tarihi-belli-oldu-1

Şirketin yeni oyun canavarı telefonu gücünü Qualcomm tarafından geliştirilmiş olan Snapdragon 865 yonga setinden alacak. Cihazda bu işlemciye 16 GB RAM kapasitesi destek verecek. Ayrıca buna ek olarak 512 GB dahili depolama alanı eklediğimiz zaman gerçek bir efsane oyun canavarı olacağından hiç şüphemiz yok. Sizlerde biliyorsunuz ki bu tarz özellikli telefonlar maalesef gündemde çok fazla göremiyoruz. Asus‘un yeni telefonun bir diğer efsane detayı ise 5.800 mAh‘lik bir dev batarya ile kullanıcılarına sunulacak.

Asus‘un oyun odaklı telefonlarının kutusu gerçekten de çok fazla detaylara sahip oluyor. ROG Phone 3 kutu içeriğinin de baya bir zengin olacağını söylemek hiç de yanlış olmaz. Asus ROG Phone 3 çıkış tarihi önümüzde ki ay olacağı öngörülüyor. Öyle görünüyor ki bu oyun canavarı yeni model önümüzde ki ay raflarda ki yerini almaya başlayacak.

Asus ROG Phone 3’ün tasarım videosunu izlemek isterseniz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu