Oyun Haberleri

Efsane oyun Crysis Remastered ilk oynanış videosu geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Bir zamanların efsane oyunu Crysis Remastered ilk oynanış videosu 1 Temmuz’da internet üzerinden yayınlanacak.

crysis-remastered-oynanis-videosu-geliyor

Dünya çapında bir zamanların efsane oyunu olan ve Yerli kardeler tarafından geliştirilen Crysis Remastered oyunu ile ilgili detaylar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Firma tarafından paylaşılan bilgilere göre ilk oynanış videosu 1 Temmuz 2020 Çarşamba günü 19:00’da YouTube üzerinden paylaşılacağı açıklandı.

Efsane oyun Crysis Remastered ilk oynanış videosu geliyor!

Son dönemlerin popüler trendi olan Remastered furyasına Crysis oyunun da katılacağı birkaç ay önce belli olmuştu. Şimdi ise Crysis resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile oyundan ilk oynanış videosunun yakında yayınlanacağını duyurdu. İlk video Crysis’in resmi YouTube kanalından oyuncularla paylaşılacak.

Şimdiden oyuncularda büyük heyecan uyandıran oyunla ilgili bazı yeniliklerin geleceği daha öncelerden sızdırılmıştı. Buna göre Remastered versiyon yüksek çözünürlükte dokular, anti-aliasing, SSDO, SVOGI, derinlik alanı, yeni ışıklandırma,motion blur,paralaks oklüzyon haritalam, parçacık efektleri, hacimsel ışıklandırma,ışık huzmesi, screen space reflectino ve ray tracing gibi grafiksel geliştirmelere sahip olacak. Maalesef ki yapımda çoklu oyuncu modu yer almayacak.

Yaklaşık 13 yıl sonra yeni teknolojilerle donatılmış bir şekilde geri dönen oyunun meraklıları tarafından heyecanla beklendiğini belirtelim. 2 gün sonra yayınlanacak olan oynanış videosunu Crysis YouTube kanalından izleyebilirsin.

 

Kaynak:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu