Otomobil Haberleri

Elektrikli Porsche Taycan Türkiye’de!

Elektrikli Porsche Taycan modelleri Türkiye'nin 7 noktasında ki Porsche Yetkili Satıcıların beğenisini sunuldu.

TeknoBH Google Haberler

Elektrikli Porsche Taycan 4S, Turbo ve Turbo S modelleri artık Türkiye’de! Yetkili satıcılara tanıtılan Taycan’ın özellikleri ve detayları;

elektrikli-porsche-taycan-modelleri-turkiyede

Porsche‘nin tamamen elektrikli ilk spor otomobili Taycan Türkiye‘ye geldi. E-Performans serisinin en yeni modelleri Taycan 4S, Turbo ve Turbo S modelleri Doğuş Otomotiv Porsche‘nin İstanbul,Bursa,Ankara,İzmir, Antalya ve Mersin‘deki yetkili satıcıların showroomlarına indi.

Elektrikli Porsche Taycan Türkiye’de!

Porsche Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Selim Eskinazi, Taycan‘ın satışa sunulması ve Porsche Türkiye’nin tarihinde de yeni bir sayfa aralandığını söyledi ve açıklamasına şu şekilde devam etti;

Porsche AG’nin elektromobilite üzerine stratejisi paralelinde 2025 yılından itibaren teslim edilen Porsche modellerinin yüzde 50’den fazlasının elektrikli olacak.

Bu doğrultuda yeni Porsche Taycan için tüm yetkili satıcı ve servislerimizde ve ayrıca çeşitli sosyal etkileşim noktalarında kurulacak şarj istasyonları için hazırlıklarımız son hız devam ediyor. Taycan kullanıcılarımızın şarj hizmetine ulaşabilirlikleri bizim için çok önemli, bu nedenle Türkiye’de kendi şarj ağını kuran ilk otomobil markasıyız.

Porsche Türkiye olarak, 2020 yılının sonuna kadar yaklaşık 6.7 milyon TL yatırım ile 120 adet Porsche şarj istasyonu aktivite etmeyi planlıyoruz. 2021 yılı başında ise Doğuş Oto Kartal lokasyonumuzda Türkiye’nin en hızlı şarj istasyonunu kurmayı planlıyoruz”

İşte Porsche Taycan modelinin görüntüleri:

elektrikli-porsche-taycan-modelleri-turkiyede-1

elektrikli-porsche-taycan-modelleri-turkiyede-2

elektrikli-porsche-taycan-modelleri-turkiyede-3

elektrikli-porsche-taycan-modelleri-turkiyede-4

elektrikli-porsche-taycan-modelleri-turkiyede-5

elektrikli-porsche-taycan-modelleri-turkiyede-6

    İlgili Makaleler

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu