Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Elon Musk Twitter Profil Fotoğrafını Bitcoin Yaptı

TeknoBH Google Haberler

Elon Musk Twitter profil fotoğrafını Bitcoin olarak değiştirdi ve Bitcoin değerleri adeta uçtu. İşte Detaylar

Elon Musk Twitter Profil Fotoğrafını Bitcoin Yaptı

Dünyanın en önde gelen iş adamlarından biri olan Elon Musk, daha önce yapmış olduğu açıklamalar ile birçok kez gündeme bomba oturdu. Bir dönem çocuğuna verdiği ilginç isim ile gündeme gelen Musk, daha sonra ki süreçlerde ise ilgisini kripto para borsasına çevirdi. Twitter hesabından yapmış olduğu açıklamalar ile Bitcoin değerlerine değer katan Elon Musk, sahibi olduğu Tesla’nın Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başlaması ise bunu zirveye taşımıştı. Elon Musk’ın şimdi ki hamlesi ise kripto para piyasasını adeta uçurdu.

Elon Musk Twitter profil fotoğrafını Bitcoin yaptı ve değerleri adeta uçtu!

Elon Musk, resmi Twiter hesabının profil fotoğrafında Bitcoin’e ye verince yer yerinden oynadı. Bitcoin 56 bin doları aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini görürken, bahsi geçen kripto paranın yeni rekoru ise 56.609,14 dolar oldu.

Ünlü iş adamı bu gelişmelerin ardından durmadı ve Twitter üzerinden açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Musk, “Yalnızca bir günlüğüne.” tweetinin ardından “Sadece kalbinizde bir alev başlatmak istedim” ifadelerini kullandı.

Elon Musk Twitter Profil Fotoğrafını Bitcoin Yaptı

Elon Musk aynı profil fotoğrafını geçtiğimiz yıllarda kullanmıştı ve hemen ardından Twitter tarafından hesabı engellenmişti. Twitter, bunun bilgisayar korsanları tarafından yapıldığını düşünerek hesabı geçici bir süreliğine askıya almıştı.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu