Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

En Çok Kazandıran Kripto Paralar Hangileri?

TeknoBH Google Haberler

En çok kazandıran kripto paralar sıralaması tüm dünyada merak ediliyordu. Kripto para sektörüne girmek isteyen kullanıcıların hangisiyle başlaması gerekiyor? İşte Detaylar

En Çok Kazandıran Kripto Paralar Hangileri?

Kripto paralar son zamanların en çok kazandıran yatırım araçları arasında yer alıyor. Bu paralardan önce insanlar Apple veya Tesla gibi hisseler satın alıyordu. Tabi şuan için hala borsalara çok fazla talep var ancak kripto para borsaları onları ezip geçti diyebiliriz. Birçok kripto para en az neredeyse 100 kat değerlendi diyebiliriz. Bu kadar yükselişin ardından yatırımcılar ciddi anlamda araştırmalara başladı.

Özellikle bazı kripto para özellikleri tahmin edilenden çok daha fazla artış gösterdi. Hatta 2021 yılında bazı kripto paralar yatırımcıları adeta zengin etti diyebiliriz. Peki, en çok kazandıran kripto paralar hangileri?

En çok kazandıran kripto paralar (2021)

Kripto paralar içerisinde en çok değer kazandıranlardan biri de Binance platformun kendi kripto parası BNB oldu. 1 Ocak 2021 tarihinde yaklaşık olarak 2000 TL yatırım yapan bir kullanıcı en az 30.000 TL gelir elde etti diyebiliriz. Elde edilen kâr oldukça yüksek diyebiliriz. Şu an için BNB coin 581 dolar civarında.

En Çok Kazandıran Kripto Paralar Hangileri?

Kripto para borsasında ise en çok kazandıran bir diğer para birimi ise HOLO oldu. 1 Ocak 2021 tarihinde yaklaşık olarak 1000 TL yatırmış olan birisi 31.150 TL kazanmış oldu. Bu kazancında çok ciddi anlamda yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Yatırımcıların yüzlerini güldüren bir diğer kripto para birimi ise DENT oldu. Yaklaşık olarak 100 kat değer kazandı.

Kripto para borsası yükselmeye devam ediyor

Şuan için kripto para borsasında yükselişler devam ediyor. Önceki dönemlerde Chiliz en fazla değer kazan kripto paralar içerisinde yer alıyordu. Yaklaşık olarak 52 kat artış gösterdiğini de belirtelim. Özellikle de spor ve eğlence merkezli olan bu kripto para birimi her geçen gün artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu