Oyun Haberleri

Epic Games 145 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Sunuyor

Oyunların gönlüne taht kuran Epic Games, 145 TL değerinde ki iki oyunu ücretsiz sunuyor. Peki bu oyunların detayları nedir?

TeknoBH Google Haberler

Epic Games kullanıcılarına güzel bir haber paylaştı. Epic Games 145 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz sunuyor. İşte Detaylar

epic-games-145-tl-degerindeki-iki-oyunu-ucretsiz-sunuyor

Ücretsiz ve indirimli olarak sunduğu oyunlar sayesinde oyuncuların gönlünü kazanan Epic Games, ücretsiz oyun verme politikasına hiç ara vermeden devam ediyor. Bahsi geçen platform tarafından yapılan son açıklamalara göre, kullanıcılarını fazlasıyla mutlu edecek gibi görünüyor. Bu durumda önümüzde ki hafta 145 TL değerinde ki iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak.

Epic Games 145 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Sunuyor

Epic Games, 3 Aralık ve 10 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Yapılan açıklamalara göre, Steam üzerinden 145 TL’lik bir bedel karşılığında satışa sunulan Pillars of Eternity – Definitive Edition ve Tyrany – Gold Edition yukarı da belirtmiş olduğumuz tarihler arasında oyunculara ücretsiz oldu.

epic-games-145-tl-degerindeki-iki-oyunu-ucretsiz-sunuyor-1

İlk kez 2015 yıllarında satışa sunulan ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Pillars of Eternity – Definitive Edition, arkadaşlarınız ile beraber kayıp hazine ve antik gizemleri bulacağınız bir oyun dünyayı sizler bekliyor.

epic-games-145-tl-degerindeki-iki-oyunu-ucretsiz-sunuyor-2

Epic Games’ın bir diğer ücretsiz olarak sunacağı oyun ise Tyranny – Gold Edition da Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2016 yılında karşımıza çıktı. Oyuncular tarafından yapacağı seçimlere dayalı olan söz konusu oyunun, Steam’da ki incelemeleri de çok olumlu sonuçlar almayı başarmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu