Oyun Haberleri

Epic Games, gelecek haftanın ücretsiz oyunlarını yayınladı!

TeknoBH Google Haberler

Her hafta ücretsiz oyun yayınlayan Epic Games, gelecek haftanın ücretsiz oyunlarını yayınladı! Detaylar haberimizde

Epic-Games-Ucretsız-Oyun-Yayinliyor-

Herkesin dikkatle beklediği Epic Games, ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce GTA 5 oyununu ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games son zamanlarda ücretsiz oyun politikası oyuncular tarafından çok büyük dikkat çekiyor. Epic Games’in gelecek hafta ücretsiz yayınlayacağı oyunlar hakkında sizlere bilgi paylaşalım.

Epic Games, gelecek haftanın ücretsiz oyunlarını yayınladı!

Steam’da 40 TL fiyatı bulunan AER ” Memories of Old ve Stranger Things 3: The Game‘in ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacağı söylendi. Epic Games, gelecek hafta paylaşacağı ücretsiz oyunları kendi platformunda paylaştı. Sizlerde takdir edersiniz ki bazen oyun geliştiricleri veya analiz platformları tarafından yanlış bilgiler paylaşabiliyorlar

epic-games-ucretsiz-oyunlari

Gelecek hafta ücretsiz olarak yayınlanacak olan oyunlardan ilki, “ AER – Memories of Old ” oyunu. Steam üzerinde 42 TL civarında olan bu oyun gelecek hafta Epic Games tarafından ücretsiz paylaşılacak. Ücretsiz oyunlardan bir diğeri ise ” Stranger Things 3: The Game ” oyununun Steam üzerinde ki fiyatı ise 32 TL.

Epic Games, biraz önce sizlere bahsettiğimiz oyunları 26 Haziran tarihinde bedava olarak sizlere sunacak. Bu ücretsiz oyunları indirmek isteyenler bu linkten indirebilirler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu