Oyun Haberleri

Epic Games Haftalık Ücretsiz Oyun Kampanyası Başlattı

TeknoBH Google Haberler

Epic Games haftalık ücretsiz oyun kampanyası başlattığını duyurdu. Peki, bu hafta hangi oyunlar bedava olarak verilecek? İşte Detaylar

Epic Games Haftalık Ücretsiz Oyun Kampanyası Başlattı

Dünya genelinde koronavirüs salgını ile birlikte oyunlara olan talep çok ciddi bir şekilde artış gösterdi. Bu durumun farkında olan oyun firmaları yeni kararlar aldı. Bu duruma en güzel örneği vermemiz gerekirse, Epic Games neredeyse 8 aydır tüketicilere düzenli olarak ücretsiz oyun dağıtıyor. Üstelik dağıtılan bu oyunlar düşük fiyatlı oyunlar da değil.

Platform tarafından yapılan açıklamalara göre 18 Şubat 2021 tarihinden itibaren 2 farklı oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak. Yayınlanacak olan bu oyunlar herkesin büyük bir zevkle oynadığı oyunlar diyebiliriz.

Epic Games haftalık ücretsiz oyun listesinde neler var?

Uzun zamandır oyun piyasasında olan ve sevilen Absolute Drift oyunu sakin ve sade oyun arayan oyuncular için tam ideal bir oyun. Oyun ile alakalı detayları incelediğimiz zaman üç farklı drift alanının yer aldığını görüyoruz. Oyunu oynamak son derece basit ve keyifli.

 1. Epic Games haftalık ücretsiz oyun listesi: Absolute Drift

Peki bahsi geçen oyunu ücretsiz oynayabilmemiz için minimum hangi sistem gereksinimlerine ihtiyacımız var?

Absolute Drift sistem gereksinimleri

  • 2 GB RAM
  • Çift çekirdek 2.2 Ghz
  • 512 MB ekran kartı
  • 350 MB depolama alanı
  • Windows XP

Epic Games ücretsiz kampanyasıyla birlikte oyuncuları sadece bu oyun ile karşılamıyor. Bir diğer ücretsiz oyunu ise RAGE 2

 2. Epic Games haftalık ücretsiz oyun listesi: RAGE 2

Oldukça ilginç bir konuya sahip olan RAGE 2 Epic Games tarafından bedava bir şekilde veriliyor. Bu oyun içerisinde asteroid dünya yaşamının yüzde 80 gibi bir bölümünü yok ediyor. Çetelerin ve diğer düşmanlarınızın arasında hayatta kalmanız gerekiyor.

Epic Games Haftalık Ücretsiz Oyun Kampanyası Başlattı

Bahsi geçen oyunu oynamak için Minimum hangi sistem gereksinimlerine ihtiyacımız var?

  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3 GB veya AMD R9 280
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 50 GB
  • İşlemci: Intel Core i5-3570

Bahsetmiş olduğumuz bu iki oyunu oynamak için en düşük sistem gereksinimleri bunlar. Bu sistem gereksinimlerine sahipseniz “Epic Games haftalık ücretsiz oyun kampanyası” dahilinde bu iki oyuna da ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu