Oyun Haberleri

Epic Games İki Hafta Boyunca Her Gün Ücretsiz Oyun Dağıtacak

Epic Games Store, hiç görülmemiş bir kampanya ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

TeknoBH Google Haberler

epic-games-iki-hafta-boyunca-her-gun-ucretsiz-oyun-dagitacak

Oyun dünyasına sunmuş olduğu ücretsiz oyunlar ve yaptığı güzel indirimler ile popüler hale gelen Epic Games, yeni kampanyasında her gün ücretsiz oyun dağıtacak. Son zamanlarda Steam’da farklı indirimler ile daha ön plana çıkmayı başarmıştı. Ancak Epic Games yeni kampanyası sayesinde kullanıcıların beğenisini bir hayli toplayacak.

Epic Games Store‘un yeni kampanyasına göre, 17 Aralık gününden itibaren 15 gün boyunca yüzde 75’e varan indirimler ile karşımıza çıkacak. Aynı zamanda kampanya bununla da sınırlı değil, kullanıcıları bekleyen farklı sürprizler de var.

Epic Games Her Güne Ücretsiz Oyun Dağıtacak

Bu sürprizlerin başında hiç şüphesiz ki ücretsiz oyunların geldiğini söyleyebiliriz. Paylaşılan bilgilere göre Epic Games bu zaman zarfı içerisinde her gün için bir ücretsiz oyunu kullanıcılarına dağıtacak. Şuan için bu oyunların isimleri belli değil ancak yine de ücretsiz oyun fikri her oyuncuda olduğu gibi heyecanlandırıyor. Ayrıca bedava sunulacak olan bu oyunlar arasında bir zamanların popüler yapımlarının da olması bekleniyor.

epic-games-iki-hafta-boyunca-her-gun-ucretsiz-oyun-dagitacak-1

Epic Games’ten ücretsiz olarak sunulacak oyun ilk olarak 17 Aralık tarihinde Türkiye saati ile 19:00’da ortaya çıkacak. Ayrıca kullanıcılar, her gün yeni bir yapım ücretsiz hale geleceği için bu oyunları 24 saat içerisinde indirip kütüphanelerine eklemek durumundalar. Yüzde 75’e varan indirimlerin yanında özel sürprizlerin de olacağı kampanyanın platforma büyük bir hareketlilik getireceği düşünülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu