Oyun

Epic Games Store bir oyunu daha bedava yaptı!

Oyuncuların kalbini kazanan Epic Games Store bir oyunu daha bedava yaptı!

Epic Games Store bir süredir ücretsiz oyunları yayınlamaya başlamıştı.Daha öncesinde GTA 5 ve Civilization VI ücretsiz yayınlamıştı.Şimdi de Epic Games Store bir oyunu daha bedava yaptı!

epic-games-tekrar-ucretsiz-oyun-yayinladi

Ücretsiz oyun yayınlamasıyla isminden sıkça söz ettiren Epic Games Store, kısa bir süre içerisinde Steam’ın en dişli rakibi olmayı başardı. Kurulduğu tarihten itibaren neredeyse her hafta bir oyunu ücretsiz yayınlayan Epic Games Store, şimdi de Borderlands The Handsome Collection’u ücretsiz yayınladı.

Epic Games Store bir oyunu daha bedava yaptı!

Önce ki haftalarda oyun tarihinin en popüler oyunlarından biri olan GTA 5’i ücretsiz olarak yayınladıktan sonra fazla erişim sebebiyle Epic Games Store’un sunucularının kısa bir süre erişim sorunu yaşanmıştı.

Geçen hafta Civilization VI’yı kullanıcılarına ücretsiz olarak vermişti, bu hafta da 130 TL değerinde olan Borderlans The Handsome Collection’u ücretsiz olarak yayınlıyor.

epic-games-store-borderlandsi-ucretsiz-yayinliyor

Epic Games Store hesabınız yok ise hemen açmanızı tavsiye ederiz, görünüşe göre Epic Games her hafta ücretsiz oyun yayınlamaya devam edecek gibi görünüyor.Bu arada Epic Games’in ücretsiz olarak yayınladıkları oyunları kütüphaneye bir kere ekledikten sonra bu oyun tamamen sizin oluyor.Dipnot olarak eklemek isteriz ki 4 Haziran tarihine kadar ücretsiz olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu